Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 51,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,0%
- 46,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,4%
- 52,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 33,9%
Średnia ligi to średnia z 161 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 16najwięcej punktówz CROSS JEANS LIT, 23 kwi 2023
- 5najwięcej zbiórekz SAHEL, 29 sty 2023
- 5najwięcej asystz FOR THE WIN, 19 mar 2023
- 18najlepszy mecz (EFF)16 pkt, 2 zb, 4 as — z CROSS JEANS LIT, 23 kwi 2023
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 161 meczów · 13 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 5462 min | 33:55 |
| Punkty | 1631 | 10,1 |
| Zbiórki | 603 | 3,7 |
| — w ataku | 107 | 0,7 |
| — w obronie | 496 | 3,1 |
| Asysty | 395 | 2,5 |
| Przechwyty | 184 | 1,1 |
| Bloki | 32 | 0,2 |
| Straty | 349 | 2,2 |
| Przewinienia | 235 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 138 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 1449 | 9,0 |
- 39,1%FG653 z 1672 z gry
- 26,3%3P216 z 821 za trzy
- 79,6%FT109 z 137 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 653 | 1672 | 39,1% |
| Rzuty za dwa | 437 | 851 | 51,4% |
| Rzuty za trzy | 216 | 821 | 26,3% |
| Rzuty wolne | 109 | 137 | 79,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz WOLVES, 22 kwi 2023
- Mecz 7+ asyst8 razy · ostatnio z NIE DAJ ZA TRZY, 28 mar 2026
- Mecz 5+ przechwytów5 razy · ostatnio z YOUNG OLD TEAM ONE, 22 mar 2025
- Mecz 4+ trójki12 razy · ostatnio z HAWAJSKI SNIEG, 10 maj 2026
- Double-double4 razy · ostatnio z UKS BASKET TARCZYN, 18 maj 2025
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1631
- 50 meczówrozegranych meczów: 158
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OBRONCY Z TOBRUKU17 gru 202228pkt11zb5as34eff
WOLVES22 kwi 202330pkt4zb3as30eff
AMBITNI AMATORZY27 lis 202128pkt3zb5as29eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






