MaciekKulik
21HAWAJSKI SNIEG2. Liga · 4WBA
- 2020–2024
- 76 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 126pktw 9 meczach
- 14,0pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 356 min | 39:36 |
| Punkty | 126 | 14,0 |
| Zbiórki | 66 | 7,3 |
| — w ataku | 15 | 1,7 |
| — w obronie | 51 | 5,7 |
| Asysty | 25 | 2,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,2 |
| Bloki | 9 | 1,0 |
| Straty | 29 | 3,2 |
| Przewinienia | 27 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 136 | 15,1 |
- 41,5%FG49 z 118 z gry
- 33,3%3P19 z 57 za trzy
- 75,0%FT9 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 118 | 41,5% |
| Rzuty za dwa | 30 | 61 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 19 | 57 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 9 | 12 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach HAWAJSKI SNIEG. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 kwi 2024 | Z76 : 70 | 48:00 | 33 | 19 | 3 | |
| 13 kwi 2024 | Z73 : 65 | 34:55 | 7 | 6 | 4 | |
| 6 kwi 2024 | P60 : 81 | 41:19 | 21 | 10 | 3 | |
| 23 mar 2024 | Z63 : 60 | 48:00 | 11 | 3 | 9 | |
| 16 mar 2024 | Z60 : 54 | 43:37 | 10 | 10 | 2 | |
| 10 mar 2024 | Z80 : 72 | 44:46 | 20 | 7 | 0 | |
| 3 mar 2024 | P57 : 60 | 35:37 | 8 | 1 | 1 | |
| 24 lut 2024 | Z56 : 38 | 25:16 | 6 | 6 | 2 | |
| 17 lut 2024 | P54 : 67 | 34:58 | 10 | 4 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 76 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 9 | 39:36 | 126 | 14,0 | 7,3 | 2,8 | 1,2 | 1,0 | 41,5% | 33,3% | 75,0% |
| 3WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 36:30 | 126 | 11,5 | 5,2 | 1,0 | 0,4 | 1,2 | 33,9% | 35,1% | 72,7% |
| 2WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 11 | 43:09 | 161 | 14,6 | 7,4 | 1,6 | 0,8 | 0,9 | 33,9% | 29,7% | 60,0% |
| 1WBA2. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 10 | 32:52 | 127 | 12,7 | 4,0 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 37,3% | 32,4% | 53,6% |
| UNBA 503. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 12 | 40:05 | 148 | 12,3 | 7,1 | 1,7 | 1,5 | 1,3 | 39,1% | 25,0% | 70,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 6 | 38:48 | 82 | 13,7 | 8,2 | 2,3 | 1,0 | 0,5 | 38,1% | 34,8% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HAWAJSKI SNIEG | 5 | 44:35 | 98 | 19,6 | 8,4 | 2,2 | 1,6 | 0,6 | 45,8% | 28,9% | 78,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HAWAJSKI SNIEG | 4 | 40:45 | 37 | 9,3 | 12,0 | 2,0 | 1,0 | 0,5 | 31,3% | 23,5% | 60,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | HAWAJSKI SNIEG | 8 | 29:49 | 57 | 7,1 | 8,8 | 3,3 | 1,6 | 1,0 | 28,9% | 22,2% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






