MaciekSzkup
- 2022–2024
- 54 mecze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 565pktw karierze
- 10,5pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1861 min | 34:28 |
| Punkty | 565 | 10,5 |
| Zbiórki | 323 | 6,0 |
| — w ataku | 88 | 1,6 |
| — w obronie | 235 | 4,4 |
| Asysty | 81 | 1,5 |
| Przechwyty | 63 | 1,2 |
| Bloki | 34 | 0,6 |
| Straty | 65 | 1,2 |
| Przewinienia | 145 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 141 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 687 | 12,7 |
- 43,0%FG202 z 470 z gry
- 25,0%3P16 z 64 za trzy
- 75,9%FT145 z 191 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 202 | 470 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 186 | 406 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 16 | 64 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 145 | 191 | 75,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 36:24 | 112 | 10,2 | 5,5 | 1,4 | 1,5 | 0,6 | 41,9% | 0,0% | 76,9% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:07 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 33:48 | 132 | 12,0 | 5,2 | 1,4 | 1,5 | 0,7 | 44,2% | 42,9% | 79,1% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 10 | 34:51 | 97 | 9,7 | 6,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 12,5% | 72,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:23 | 12 | 12,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 35:44 | 114 | 10,4 | 6,7 | 1,5 | 1,1 | 0,8 | 45,5% | 33,3% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 9 | 30:43 | 88 | 9,8 | 6,7 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 40,7% | 25,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






