Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 372 min | 33:48 |
| Punkty | 132 | 12,0 |
| Zbiórki | 57 | 5,2 |
| — w ataku | 23 | 2,1 |
| — w obronie | 34 | 3,1 |
| Asysty | 15 | 1,4 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 8 | 0,7 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 29 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 144 | 13,1 |
- 44,2%FG46 z 104 z gry
- 42,9%3P6 z 14 za trzy
- 79,1%FT34 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 104 | 44,2% |
| Rzuty za dwa | 40 | 90 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 34 | 43 | 79,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 gru 2023 | Z74 : 61 | 28:25 | 5 | 4 | 5 | |
| 3 gru 2023 | P68 : 70 | 34:57 | 12 | 9 | 1 | |
| 26 lis 2023 | P66 : 84 | 41:52 | 9 | 3 | 1 | |
| 24 lis 2023 | P54 : 70 | 26:23 | 5 | 1 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P70 : 92 | 38:19 | 19 | 10 | 0 | |
| 12 lis 2023 | P62 : 82 | 40:22 | 14 | 6 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P65 : 104 | 45:42 | 19 | 11 | 2 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 63 | 34:13 | 8 | 3 | 2 | |
| 22 paź 2023 | Z56 : 47 | 33:38 | 13 | 5 | 0 | |
| 8 paź 2023 | P60 : 70 | 48:00 | 28 | 5 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 54 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 36:24 | 112 | 10,2 | 5,5 | 1,4 | 1,5 | 0,6 | 41,9% | 0,0% | 76,9% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:07 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 33:48 | 132 | 12,0 | 5,2 | 1,4 | 1,5 | 0,7 | 44,2% | 42,9% | 79,1% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 10 | 34:51 | 97 | 9,7 | 6,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 12,5% | 72,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:23 | 12 | 12,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 35:44 | 114 | 10,4 | 6,7 | 1,5 | 1,1 | 0,8 | 45,5% | 33,3% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 9 | 30:43 | 88 | 9,8 | 6,7 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 40,7% | 25,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






