Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 349 min | 34:51 |
| Punkty | 97 | 9,7 |
| Zbiórki | 63 | 6,3 |
| — w ataku | 23 | 2,3 |
| — w obronie | 40 | 4,0 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 30 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 114 | 11,4 |
- 42,9%FG39 z 91 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 72,0%FT18 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 91 | 42,9% |
| Rzuty za dwa | 38 | 83 | 45,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 18 | 25 | 72,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P61 : 74 | 29:25 | 8 | 8 | 0 | |
| 28 maj 2023 | Z71 : 61 | 36:52 | 9 | 4 | 2 | |
| 21 maj 2023 | Z66 : 52 | 29:22 | 9 | 3 | 3 | |
| 23 kwi 2023 | Z80 : 74 | 33:34 | 5 | 5 | 1 | |
| 15 kwi 2023 | P54 : 59 | 30:43 | 10 | 4 | 3 | |
| 26 mar 2023 | Z88 : 67 | 36:28 | 16 | 8 | 1 | |
| 18 mar 2023 | P44 : 55 | 43:58 | 5 | 7 | 3 | |
| 12 mar 2023 | P69 : 75 | 38:04 | 14 | 4 | 1 | |
| 5 mar 2023 | Z79 : 69 | 34:19 | 10 | 9 | 2 | |
| 28 sty 2023 | Z78 : 57 | 35:49 | 11 | 11 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2024 · 54 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 36:24 | 112 | 10,2 | 5,5 | 1,4 | 1,5 | 0,6 | 41,9% | 0,0% | 76,9% |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:07 | 10 | 10,0 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 55,6% | — | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 11 | 33:48 | 132 | 12,0 | 5,2 | 1,4 | 1,5 | 0,7 | 44,2% | 42,9% | 79,1% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 10 | 34:51 | 97 | 9,7 | 6,3 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 42,9% | 12,5% | 72,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 35:23 | 12 | 12,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 4,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 11 | 35:44 | 114 | 10,4 | 6,7 | 1,5 | 1,1 | 0,8 | 45,5% | 33,3% | 80,0% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 9 | 30:43 | 88 | 9,8 | 6,7 | 1,1 | 1,0 | 0,6 | 40,7% | 25,0% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






