MaksymilianSzambelan
- 2024–2025
- 15 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 220pktw karierze
- 14,7pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 530 min | 35:20 |
| Punkty | 220 | 14,7 |
| Zbiórki | 100 | 6,7 |
| — w ataku | 13 | 0,9 |
| — w obronie | 87 | 5,8 |
| Asysty | 21 | 1,4 |
| Przechwyty | 13 | 0,9 |
| Bloki | 17 | 1,1 |
| Straty | 10 | 0,7 |
| Przewinienia | 26 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 37 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 233 | 15,5 |
- 41,4%FG77 z 186 z gry
- 31,7%3P32 z 101 za trzy
- 64,2%FT34 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 77 | 186 | 41,4% |
| Rzuty za dwa | 45 | 85 | 52,9% |
| Rzuty za trzy | 32 | 101 | 31,7% |
| Rzuty wolne | 34 | 53 | 64,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 46:42 | 42 | 14,0 | 9,0 | 0,7 | 1,3 | 0,7 | 34,1% | 34,8% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:52 | 98 | 16,3 | 7,8 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 39,1% | 25,0% | 72,0% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 33:52 | 8 | 8,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 37,5% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 29:23 | 12 | 12,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 45,5% | 0,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 23:22 | 60 | 15,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 1,3 | 55,6% | 52,4% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






