MaksymilianSzambelan
1TARCHO TERROR3. Liga · 6WBA
- 2024–2025
- 15 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 98pktw 6 meczach
- 16,3pktna mecz
- 7,8zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 233 min | 38:52 |
| Punkty | 98 | 16,3 |
| Zbiórki | 47 | 7,8 |
| — w ataku | 6 | 1,0 |
| — w obronie | 41 | 6,8 |
| Asysty | 9 | 1,5 |
| Przechwyty | 8 | 1,3 |
| Bloki | 8 | 1,3 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 11 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 108 | 18,0 |
- 39,1%FG34 z 87 z gry
- 25,0%3P12 z 48 za trzy
- 72,0%FT18 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 87 | 39,1% |
| Rzuty za dwa | 22 | 39 | 56,4% |
| Rzuty za trzy | 12 | 48 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 18 | 25 | 72,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P43 : 58 | 38:15 | 11 | 9 | 0 | |
| 11 maj 2025 | Z91 : 57 | 30:04 | 22 | 6 | 4 | |
| 27 kwi 2025 | Z74 : 54 | 42:25 | 15 | 6 | 2 | |
| 13 kwi 2025 | P77 : 82 | 45:47 | 7 | 7 | 1 | |
| 6 kwi 2025 | Z89 : 60 | 36:31 | 22 | 7 | 0 | |
| 15 mar 2025 | Z114 : 70 | 40:09 | 21 | 12 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 15 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 46:42 | 42 | 14,0 | 9,0 | 0,7 | 1,3 | 0,7 | 34,1% | 34,8% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:52 | 98 | 16,3 | 7,8 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 39,1% | 25,0% | 72,0% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 33:52 | 8 | 8,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 37,5% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 29:23 | 12 | 12,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 45,5% | 0,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 23:22 | 60 | 15,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 1,3 | 55,6% | 52,4% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






