MaksymilianSzambelan
1TARCHO TERROR3. Liga · 4WBA
- 2024–2025
- 15 meczów w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 60pktw 4 meczach
- 15,0pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 93 min | 23:22 |
| Punkty | 60 | 15,0 |
| Zbiórki | 15 | 3,8 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 12 | 3,0 |
| Asysty | 7 | 1,8 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 5 | 1,3 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 65 | 16,3 |
- 55,6%FG20 z 36 z gry
- 52,4%3P11 z 21 za trzy
- 60,0%FT9 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 36 | 55,6% |
| Rzuty za dwa | 9 | 15 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 21 | 52,4% |
| Rzuty wolne | 9 | 15 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 maj 2024 | Z92 : 50 | 27:16 | 18 | 2 | 3 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 65 | 32:40 | 12 | 5 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | Z51 : 41 | 33:32 | 30 | 8 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 15 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 46:42 | 42 | 14,0 | 9,0 | 0,7 | 1,3 | 0,7 | 34,1% | 34,8% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:52 | 98 | 16,3 | 7,8 | 1,5 | 1,3 | 1,3 | 39,1% | 25,0% | 72,0% |
| 6WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 33:52 | 8 | 8,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 37,5% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 29:23 | 12 | 12,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 45,5% | 0,0% | 66,7% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 4 | 23:22 | 60 | 15,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 1,3 | 55,6% | 52,4% | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






