MarcelDabrowski
5TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 7WBA
- 2024–2026
- 57 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 50pktw 12 meczach
- 4,2pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 316 min | 26:20 |
| Punkty | 50 | 4,2 |
| Zbiórki | 33 | 2,8 |
| — w ataku | 10 | 0,8 |
| — w obronie | 23 | 1,9 |
| Asysty | 10 | 0,8 |
| Przechwyty | 11 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 7 | 0,6 |
| Przewinienia | 5 | 0,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 53 | 4,4 |
- 31,3%FG21 z 67 z gry
- 20,0%3P6 z 30 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 67 | 31,3% |
| Rzuty za dwa | 15 | 37 | 40,5% |
| Rzuty za trzy | 6 | 30 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P53 : 55 | 14:37 | 4 | 3 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z55 : 46 | 42:28 | 6 | 3 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z57 : 48 | 29:10 | 2 | 0 | 0 | |
| 30 lis 2025 | Z57 : 52 | 25:30 | 3 | 4 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P46 : 52 | 19:52 | 0 | 6 | 3 | |
| 16 lis 2025 | Z53 : 36 | 31:06 | 7 | 3 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P54 : 62 | 23:04 | 9 | 4 | 3 | |
| 25 paź 2025 | P59 : 62 | 24:04 | 4 | 2 | 0 | |
| 19 paź 2025 | P55 : 56 | 23:21 | 0 | 1 | 2 | |
| 12 paź 2025 | Z71 : 45 | 31:23 | 10 | 5 | 1 | |
| 5 paź 2025 | P57 : 64 | 24:52 | 0 | 0 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | Z83 : 53 | 26:37 | 5 | 2 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 57 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 4 | 33:37 | 25 | 6,3 | 3,8 | 1,3 | 0,5 | 0,5 | 35,7% | 29,4% | — |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 8 | 28:27 | 32 | 4,0 | 2,0 | 1,1 | 0,8 | 0,0 | 26,5% | 21,4% | — |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 12 | 26:20 | 50 | 4,2 | 2,8 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 31,3% | 20,0% | 100,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 22:26 | 10 | 10,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 21:33 | 31 | 3,1 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,3 | 32,4% | 30,0% | 100,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 20:49 | 3 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 27:14 | 25 | 2,5 | 1,6 | 0,5 | 1,3 | 0,2 | 26,2% | 6,7% | 40,0% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 26:01 | 39 | 3,5 | 3,1 | 1,2 | 0,9 | 0,2 | 32,0% | 20,0% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






