MarcinBakula
77HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 102 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 91pktw 11 meczach
- 8,3pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 362 min | 32:53 |
| Punkty | 91 | 8,3 |
| Zbiórki | 68 | 6,2 |
| — w ataku | 23 | 2,1 |
| — w obronie | 45 | 4,1 |
| Asysty | 17 | 1,5 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 120 | 10,9 |
- 39,2%FG31 z 79 z gry
- 38,2%3P26 z 68 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 79 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty za trzy | 26 | 68 | 38,2% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | Z77 : 76 | 29:20 | 2 | 2 | 2 | |
| 4 cze 2023 | Z78 : 66 | 12:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 cze 2023 | Z74 : 62 | 48:00 | 15 | 7 | 3 | |
| 14 maj 2023 | Z95 : 81 | 9:54 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z91 : 74 | 36:37 | 12 | 5 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | Z77 : 57 | 38:46 | 15 | 13 | 2 | |
| 26 mar 2023 | Z81 : 76 | 40:15 | 11 | 7 | 1 | |
| 19 mar 2023 | Z87 : 63 | 29:28 | 8 | 8 | 2 | |
| 12 mar 2023 | Z78 : 66 | 36:43 | 16 | 5 | 2 | |
| 5 mar 2023 | Z89 : 64 | 38:38 | 7 | 16 | 5 | |
| 5 lut 2023 | Z67 : 56 | 42:04 | 5 | 5 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 102 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 30:59 | 47 | 9,4 | 3,0 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 43,2% | 39,4% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 23:50 | 75 | 9,4 | 3,1 | 0,9 | 0,4 | 0,3 | 34,7% | 34,8% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 13:45 | 18 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 29,4% | 26,7% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 15:26 | 54 | 4,5 | 2,3 | 0,9 | 0,5 | 0,0 | 41,9% | 39,4% | 62,5% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 31:23 | 120 | 10,9 | 5,6 | 1,7 | 0,8 | 0,1 | 46,1% | 43,2% | 85,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 13 | 31:24 | 83 | 6,4 | 4,1 | 1,7 | 1,0 | 0,1 | 30,3% | 28,8% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 32:53 | 91 | 8,3 | 6,2 | 1,5 | 0,2 | 0,1 | 39,2% | 38,2% | 60,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 19:58 | 40 | 5,0 | 2,9 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 50,0% | 61,1% | 70,0% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 20:31 | 76 | 6,9 | 4,7 | 1,1 | 0,2 | 0,3 | 36,8% | 36,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 39:13 | 121 | 12,1 | 7,2 | 2,8 | 1,1 | 0,0 | 36,0% | 36,6% | 63,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 28:10 | 26 | 6,5 | 4,5 | 0,0 | 0,8 | 0,0 | 29,0% | 29,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






