Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 480 min | 43:40 |
| Punkty | 181 | 16,5 |
| Zbiórki | 154 | 14,0 |
| — w ataku | 51 | 4,6 |
| — w obronie | 103 | 9,4 |
| Asysty | 14 | 1,3 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 21 | 1,9 |
| Przewinienia | 23 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 230 | 20,9 |
- 38,7%FG65 z 168 z gry
- 27,3%3P18 z 66 za trzy
- 89,2%FT33 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 168 | 38,7% |
| Rzuty za dwa | 47 | 102 | 46,1% |
| Rzuty za trzy | 18 | 66 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 33 | 37 | 89,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach DACHMUR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P58 : 77 | 43:17 | 21 | 15 | 2 | |
| 30 lis 2025 | P70 : 90 | 42:34 | 34 | 18 | 2 | |
| 22 lis 2025 | P58 : 62 | 48:55 | 14 | 19 | 0 | |
| 16 lis 2025 | P73 : 79 | 38:55 | 19 | 12 | 1 | |
| 9 lis 2025 | P52 : 70 | 40:27 | 5 | 13 | 1 | |
| 25 paź 2025 | P54 : 87 | 42:04 | 16 | 10 | 0 | |
| 18 paź 2025 | P53 : 80 | 48:00 | 17 | 14 | 2 | |
| 12 paź 2025 | P67 : 81 | 43:53 | 17 | 11 | 3 | |
| 4 paź 2025 | P62 : 85 | 48:00 | 15 | 19 | 2 | |
| 28 wrz 2025 | Z72 : 71 | 36:19 | 8 | 16 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P65 : 73 | 48:00 | 15 | 7 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 10 | 41:32 | 165 | 16,5 | 15,9 | 1,5 | 0,9 | 0,4 | 40,8% | 25,0% | 76,5% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 11 | 43:40 | 181 | 16,5 | 14,0 | 1,3 | 0,7 | 0,1 | 38,7% | 27,3% | 89,2% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 38:18 | 93 | 13,3 | 13,0 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 38,8% | 29,7% | 90,9% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 11 | 31:16 | 78 | 7,1 | 8,5 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 34,2% | 24,2% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 34:00 | 122 | 12,2 | 10,5 | 1,5 | 0,8 | 0,1 | 44,4% | 27,8% | 68,6% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 7 | 27:15 | 29 | 4,1 | 6,4 | 0,4 | 0,6 | 0,1 | 30,3% | 20,8% | 44,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






