MarcinChylewski
4MSJ VISION2. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 56 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 122pktw 10 meczach
- 12,2pktna mecz
- 10,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 340 min | 34:00 |
| Punkty | 122 | 12,2 |
| Zbiórki | 105 | 10,5 |
| — w ataku | 46 | 4,6 |
| — w obronie | 59 | 5,9 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 171 | 17,1 |
- 44,4%FG44 z 99 z gry
- 27,8%3P10 z 36 za trzy
- 68,6%FT24 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 99 | 44,4% |
| Rzuty za dwa | 34 | 63 | 54,0% |
| Rzuty za trzy | 10 | 36 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 24 | 35 | 68,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P62 : 64 | 23:30 | 7 | 4 | 2 | |
| 12 maj 2024 | Z62 : 56 | 26:25 | 2 | 6 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | Z103 : 57 | 39:49 | 23 | 16 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | Z63 : 54 | 28:01 | 12 | 7 | 1 | |
| 24 mar 2024 | Z70 : 61 | 31:45 | 8 | 14 | 0 | |
| 17 mar 2024 | P70 : 102 | 46:55 | 25 | 14 | 3 | |
| 9 mar 2024 | Z63 : 59 | 45:19 | 6 | 13 | 4 | |
| 3 mar 2024 | Z60 : 57 | 20:40 | 6 | 5 | 2 | |
| 25 lut 2024 | P55 : 70 | 33:07 | 11 | 7 | 1 | |
| 18 lut 2024 | P66 : 70 | 44:30 | 22 | 19 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 10 | 41:32 | 165 | 16,5 | 15,9 | 1,5 | 0,9 | 0,4 | 40,8% | 25,0% | 76,5% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 11 | 43:40 | 181 | 16,5 | 14,0 | 1,3 | 0,7 | 0,1 | 38,7% | 27,3% | 89,2% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 38:18 | 93 | 13,3 | 13,0 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 38,8% | 29,7% | 90,9% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 11 | 31:16 | 78 | 7,1 | 8,5 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 34,2% | 24,2% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 34:00 | 122 | 12,2 | 10,5 | 1,5 | 0,8 | 0,1 | 44,4% | 27,8% | 68,6% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 7 | 27:15 | 29 | 4,1 | 6,4 | 0,4 | 0,6 | 0,1 | 30,3% | 20,8% | 44,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






