MarcinChylewski
4MSJ VISION2. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 56 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 29pktw 7 meczach
- 4,1pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 191 min | 27:15 |
| Punkty | 29 | 4,1 |
| Zbiórki | 45 | 6,4 |
| — w ataku | 16 | 2,3 |
| — w obronie | 29 | 4,1 |
| Asysty | 3 | 0,4 |
| Przechwyty | 4 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 1,4 |
| Przewinienia | 15 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 44 | 6,3 |
- 30,3%FG10 z 33 z gry
- 20,8%3P5 z 24 za trzy
- 44,4%FT4 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 33 | 30,3% |
| Rzuty za dwa | 5 | 9 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 5 | 24 | 20,8% |
| Rzuty wolne | 4 | 9 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach MSJ VISION. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P56 : 61 | 31:40 | 7 | 6 | 0 | |
| 4 lis 2023 | P76 : 80 | 16:25 | 3 | 3 | 0 | |
| 29 paź 2023 | P49 : 56 | 28:48 | 4 | 9 | 1 | |
| 22 paź 2023 | P54 : 71 | 20:52 | 2 | 3 | 0 | |
| 15 paź 2023 | Z70 : 46 | 31:28 | 3 | 3 | 0 | |
| 8 paź 2023 | Z54 : 41 | 22:37 | 2 | 12 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P58 : 87 | 38:58 | 8 | 9 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 56 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | BALONOWY ODLOT | 10 | 41:32 | 165 | 16,5 | 15,9 | 1,5 | 0,9 | 0,4 | 40,8% | 25,0% | 76,5% |
| 7WBA1. Liga | DACHMUR | 11 | 43:40 | 181 | 16,5 | 14,0 | 1,3 | 0,7 | 0,1 | 38,7% | 27,3% | 89,2% |
| 6WBA1. Liga | DACHMUR | 7 | 38:18 | 93 | 13,3 | 13,0 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 38,8% | 29,7% | 90,9% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 11 | 31:16 | 78 | 7,1 | 8,5 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 34,2% | 24,2% | 66,7% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 10 | 34:00 | 122 | 12,2 | 10,5 | 1,5 | 0,8 | 0,1 | 44,4% | 27,8% | 68,6% |
| 3WBA2. Liga | MSJ VISION | 7 | 27:15 | 29 | 4,1 | 6,4 | 0,4 | 0,6 | 0,1 | 30,3% | 20,8% | 44,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






