MarcinGlebicki
10MJSWISH BALLERS3. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 28pktw 11 meczach
- 2,5pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 182 min | 16:33 |
| Punkty | 28 | 2,5 |
| Zbiórki | 38 | 3,5 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 32 | 2,9 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 24 | 2,2 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 32 | 2,9 |
- 33,3%FG13 z 39 z gry
- 14,3%3P1 z 7 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 39 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 12 | 32 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 7 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach MJSWISH BALLERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P71 : 73 | 24:31 | 3 | 5 | 4 | |
| 18 sty 2025 | Z48 : 33 | 17:07 | 2 | 4 | 0 | |
| 12 sty 2025 | Z61 : 57 | 9:55 | 0 | 1 | 0 | |
| 8 gru 2024 | Z56 : 51 | 13:16 | 0 | 3 | 1 | |
| 1 gru 2024 | Z50 : 47 | 13:03 | 4 | 3 | 2 | |
| 17 lis 2024 | Z72 : 64 | 14:19 | 2 | 3 | 2 | |
| 10 lis 2024 | Z65 : 42 | 18:41 | 3 | 5 | 0 | |
| 19 paź 2024 | Z71 : 61 | 16:40 | 2 | 2 | 0 | |
| 12 paź 2024 | Z66 : 40 | 18:38 | 4 | 7 | 0 | |
| 5 paź 2024 | P49 : 63 | 23:49 | 2 | 4 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | P71 : 75 | 12:00 | 6 | 1 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 2 | 20:08 | 6 | 3,0 | 7,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:31 | 28 | 3,5 | 2,1 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 29,0% | 35,7% | 55,6% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:36 | 26 | 3,3 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 32,3% | 16,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 27:20 | 40 | 5,7 | 6,7 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 38,5% | 18,2% | 53,3% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 16:33 | 28 | 2,5 | 3,5 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 14,3% | 50,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 22:16 | 6 | 6,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 11 | 36:02 | 90 | 8,2 | 6,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 28,3% | 26,5% | 52,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






