Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 52,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 47,5%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 49,1%
- 42,6%Udział trójek w rzutach z gryliga: 40,2%
Średnia ligi to średnia z 135 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (3WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 1 / 1 | 100,0% | 71,7% |
| Półdystans | 0 / 0 | — | 26,3% |
| Za trzy | 0 / 1 | 0,0% | 31,0% |
| Razem z gry | 1 / 2 | 50,0% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 20najwięcej punktówz HUTNIK WARSZAWA, 15 paź 2023
- 15najwięcej zbiórekz OSTAP RUSZTOWANIA, 22 paź 2023
- 15najwięcej asystz HUTNICZE WILKI, 12 lis 2023
- 32najlepszy mecz (EFF)20 pkt, 9 zb, 4 as — z HUTNIK WARSZAWA, 15 paź 2023
- 11 mecz z 20+ pktz 9 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 55 meczów · 9 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1896 min | 34:28 |
| Punkty | 361 | 6,6 |
| Zbiórki | 397 | 7,2 |
| — w ataku | 83 | 1,5 |
| — w obronie | 314 | 5,7 |
| Asysty | 228 | 4,1 |
| Przechwyty | 60 | 1,1 |
| Bloki | 58 | 1,1 |
| Straty | 112 | 2,0 |
| Przewinienia | 91 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 108 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 739 | 13,4 |
- 36,9%FG121 z 328 z gry
- 19,5%3P22 z 113 za trzy
- 67,8%FT97 z 143 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 121 | 328 | 36,9% |
| Rzuty za dwa | 99 | 215 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 22 | 113 | 19,5% |
| Rzuty wolne | 97 | 143 | 67,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-double2 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 17 mar 2024
- Mecz 15+ zbiórekz OSTAP RUSZTOWANIA, 22 paź 2023
- Mecz 7+ asyst10 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 13 paź 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 361
- 50 meczówrozegranych meczów: 51
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HUTNIK WARSZAWA15 paź 202320pkt9zb4as32eff
HUTNICZE WILKI12 lis 202311pkt10zb15as31eff
PIASECZUSETS19 maj 202415pkt11zb6as29eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






