10 grudnia 2023, 19:301. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
AVENGAgospodarzwynik 60 do 55
NTLgość
Transmisja
1 Liga: NTL vs. Avenga — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arkadiusz Stopel | 12 | 39:22 | 20 | 7 | 17 | 41,2% | 3 | 5 | 4 | 12 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 22 | 7 |
| Artur Kijanowski | 8 | 43:46 | 12 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 11 | 3 |
| Lukasz Pawlikowski | 1 | 29:55 | 8 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 6 | 83,3% | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 8 | 4 |
| Konrad Czaplicki | 82 | 22:25 | 7 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 4 | 3 |
| Marcin Jakubowski | 13 | 48:00 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 1 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 15 | 5 |
| Piotr Wojtow | 11 | 19:37 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 |
| Bartosz Garwolinski | 6 | 36:52 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Razem | — | 239:57 | 60 | 18 | 53 | 34,0% | 11 | 27 | 7 | 26 | 26,9% | 17 | 20 | 85,0% | 35 | 9 | 26 | 16 | 6 | 1 | 11 | 11 | 21 | 69 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Korkosz | 9 | 33:46 | 15 | 5 | 18 | 27,8% | 3 | 8 | 2 | 10 | 20,0% | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 5 | -8 |
| Pawel Sawczuk | 1 | 33:37 | 13 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 5 | 80,0% | 8 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 2 | 17 | -1 |
| Jakub Jurczak | 32 | 21:07 | 10 | 4 | 13 | 30,8% | 2 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 |
| Francesco Centrone | 22 | 22:34 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 4 | 25,0% | 7 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8 | 0 |
| Bartek Sobczak | 7 | 32:55 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 2 | 4 | 6 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 10 | -5 |
| Szymon Jakubiak | 31 | 20:23 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | -8 |
| Maksymilian Sloniewski | 33 | 34:04 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -2 |
| Piotr Szulc | 30 | 24:41 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | -1 | 0 |
| Jakub Uscinowicz | 4 | 16:49 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 20 | 65 | 30,8% | 14 | 33 | 6 | 32 | 18,8% | 9 | 15 | 60,0% | 37 | 12 | 25 | 17 | 6 | 2 | 10 | 21 | 11 | 56 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AVENGA | NTL |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/27 · 40,7% | 2814/33 · 42,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/26 · 26,9%, lepszy wynik | 186/32 · 18,8% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1717/20 · 85,0%, lepszy wynik | 99/15 · 60,0% |
| Zbiórki w obronie | 26, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 9 | 12, lepszy wynik |
| Asysty | 16 | 17, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






