Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 431 min | 35:53 |
| Punkty | 174 | 14,5 |
| Zbiórki | 81 | 6,8 |
| — w ataku | 15 | 1,3 |
| — w obronie | 66 | 5,5 |
| Asysty | 26 | 2,2 |
| Przechwyty | 4 | 0,3 |
| Bloki | 4 | 0,3 |
| Straty | 35 | 2,9 |
| Przewinienia | 22 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 48 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 152 | 12,7 |
- 43,5%FG64 z 147 z gry
- 31,0%3P18 z 58 za trzy
- 59,6%FT28 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 147 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 46 | 89 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 18 | 58 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 28 | 47 | 59,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P52 : 70 | 44:34 | 14 | 6 | 2 | |
| 14 maj 2023 | P63 : 91 | 48:00 | 18 | 4 | 6 | |
| 23 kwi 2023 | Z85 : 46 | 39:13 | 20 | 11 | 3 | |
| 16 kwi 2023 | Z67 : 49 | 48:00 | 23 | 8 | 3 | |
| 26 mar 2023 | P51 : 67 | 37:57 | 8 | 4 | 0 | |
| 19 mar 2023 | Z74 : 60 | 42:51 | 21 | 12 | 3 | |
| 12 mar 2023 | P51 : 71 | 40:43 | 20 | 5 | 0 | |
| 5 mar 2023 | Z68 : 60 | 48:00 | 25 | 7 | 5 | |
| 5 lut 2023 | P56 : 67 | 38:07 | 8 | 11 | 2 | |
| 29 sty 2023 | Z64 : 46 | 43:12 | 17 | 13 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 72 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 9 | 35:21 | 90 | 10,0 | 3,6 | 2,1 | 0,4 | 0,7 | 37,5% | 27,3% | 52,2% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 32:41 | 89 | 12,7 | 4,1 | 1,1 | 1,4 | 0,1 | 34,9% | 29,3% | 65,4% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 12 | 35:53 | 174 | 14,5 | 6,8 | 2,2 | 0,3 | 0,3 | 43,5% | 31,0% | 59,6% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 10 | 31:16 | 99 | 9,9 | 6,5 | 1,7 | 0,5 | 0,1 | 35,1% | 15,2% | 69,6% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 8 | 36:10 | 94 | 11,8 | 7,0 | 1,6 | 1,1 | 0,5 | 32,7% | 23,1% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 9 | 39:07 | 128 | 14,2 | 10,1 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 34,6% | 29,3% | 80,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 6 | 44:10 | 61 | 10,2 | 13,2 | 4,8 | 1,7 | 0,8 | 26,7% | 16,7% | 55,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 11 | 42:59 | 154 | 14,0 | 13,3 | 2,8 | 1,5 | 0,3 | 41,6% | 19,6% | 53,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






