Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 133 min | 33:18 |
| Punkty | 29 | 7,3 |
| Zbiórki | 13 | 3,3 |
| — w ataku | 2 | 0,5 |
| — w obronie | 11 | 2,8 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 2 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 6 | 1,5 |
| Przewinienia | 3 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 18 | 4,5 |
- 28,6%FG10 z 35 z gry
- 45,5%3P5 z 11 za trzy
- 80,0%FT4 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 35 | 28,6% |
| Rzuty za dwa | 5 | 24 | 20,8% |
| Rzuty za trzy | 5 | 11 | 45,5% |
| Rzuty wolne | 4 | 5 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2/3 Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach WOLVES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 72 mecze · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 1 | 18:25 | 4 | 4,0 | 3,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 3 | 18:40 | 20 | 6,7 | 2,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 45,0% | 25,0% | — |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 20:06 | 12 | 4,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 38,5% | 33,3% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | WOLVES | 4 | 36:03 | 28 | 7,0 | 1,8 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 26,8% | 25,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | WOLVES | 9 | 28:46 | 45 | 5,0 | 1,7 | 1,1 | 0,9 | 0,0 | 33,3% | 27,6% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 1 | 16:37 | 2 | 2,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | — | — |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 12 | 29:20 | 79 | 6,6 | 0,8 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 40,0% | 23,5% | 42,9% |
| 3WBABaraże | WOLVES | 1 | 27:36 | 20 | 20,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 2WBA3. Liga | WOLVES | 11 | 34:08 | 111 | 10,1 | 1,2 | 3,0 | 1,2 | 0,0 | 37,7% | 25,9% | 100,0% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 10 | 36:54 | 84 | 8,4 | 2,6 | 2,2 | 0,9 | 0,1 | 36,0% | 35,4% | 71,4% |
| UNBA 503. Liga | WOLVES | 10 | 38:29 | 139 | 13,9 | 3,0 | 2,5 | 1,3 | 0,4 | 40,5% | 37,7% | 77,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WOLVES | 3 | 29:55 | 24 | 8,0 | 1,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 30,6% | 13,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WOLVES | 4 | 33:18 | 29 | 7,3 | 3,3 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 28,6% | 45,5% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






