MarcinSawicki
11TEAM EUROPE2. Liga · UNBA 50
- 2021–2024
- 44 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 26pktw 5 meczach
- 5,2pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 0,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 57 min | 11:19 |
| Punkty | 26 | 5,2 |
| Zbiórki | 11 | 2,2 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 8 | 1,6 |
| Asysty | 1 | 0,2 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 1,2 |
| Przewinienia | 3 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 17 | 3,4 |
- 47,4%FG9 z 19 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 maj 2022 | P63 : 70 | 18:38 | 11 | 3 | 0 | |
| 10 kwi 2022 | Z67 : 54 | 16:52 | 10 | 3 | 0 | |
| 27 mar 2022 | P55 : 63 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 mar 2022 | Z62 : 56 | 8:37 | 2 | 2 | 1 | |
| 6 mar 2022 | P55 : 86 | 12:30 | 3 | 3 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 27:58 | 23 | 11,5 | 7,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 61,1% | 25,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 29:14 | 87 | 8,7 | 5,4 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 44,6% | 42,9% | 88,5% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 26:38 | 94 | 9,4 | 4,1 | 0,1 | 0,5 | 0,0 | 55,9% | 28,6% | 84,2% |
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 10 | 31:54 | 114 | 11,4 | 7,4 | 0,3 | 0,8 | 0,1 | 43,0% | 18,8% | 86,2% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 23:31 | 1 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | — | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 11:19 | 26 | 5,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 47,4% | — | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 21:41 | 40 | 6,7 | 5,5 | 0,3 | 0,5 | 0,2 | 38,9% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






