Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 319 min | 31:54 |
| Punkty | 114 | 11,4 |
| Zbiórki | 74 | 7,4 |
| — w ataku | 20 | 2,0 |
| — w obronie | 54 | 5,4 |
| Asysty | 3 | 0,3 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 21 | 2,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 118 | 11,8 |
- 43,0%FG43 z 100 z gry
- 18,8%3P3 z 16 za trzy
- 86,2%FT25 z 29 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 100 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 40 | 84 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 3 | 16 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 25 | 29 | 86,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 maj 2023 | Z97 : 67 | 26:51 | 12 | 10 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z68 : 67 | 39:25 | 12 | 8 | 0 | |
| 15 kwi 2023 | P57 : 76 | 48:00 | 16 | 8 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | P70 : 74 | 36:25 | 16 | 7 | 1 | |
| 25 mar 2023 | P66 : 73 | 31:31 | 13 | 12 | 0 | |
| 19 mar 2023 | P56 : 88 | 40:46 | 10 | 9 | 0 | |
| 12 mar 2023 | P78 : 81 | 28:56 | 9 | 1 | 2 | |
| 5 mar 2023 | Z72 : 66 | 9:28 | 11 | 6 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P69 : 89 | 34:58 | 11 | 9 | 0 | |
| 29 sty 2023 | Z79 : 75 | 22:43 | 4 | 4 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 27:58 | 23 | 11,5 | 7,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 61,1% | 25,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 29:14 | 87 | 8,7 | 5,4 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 44,6% | 42,9% | 88,5% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 26:38 | 94 | 9,4 | 4,1 | 0,1 | 0,5 | 0,0 | 55,9% | 28,6% | 84,2% |
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 10 | 31:54 | 114 | 11,4 | 7,4 | 0,3 | 0,8 | 0,1 | 43,0% | 18,8% | 86,2% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 23:31 | 1 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | — | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 11:19 | 26 | 5,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 47,4% | — | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 21:41 | 40 | 6,7 | 5,5 | 0,3 | 0,5 | 0,2 | 38,9% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






