MarcinSkryskiewicz
11OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 3WBA
- 2020–2025
- 28 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 19pktw 9 meczach
- 2,1pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 0,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 176 min | 19:34 |
| Punkty | 19 | 2,1 |
| Zbiórki | 32 | 3,6 |
| — w ataku | 15 | 1,7 |
| — w obronie | 17 | 1,9 |
| Asysty | 8 | 0,9 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 1,1 |
| Przewinienia | 10 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 32 | 3,6 |
- 42,1%FG8 z 19 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 27,3%FT3 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 19 | 42,1% |
| Rzuty za dwa | 8 | 19 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 11 | 27,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P57 : 69 | 24:28 | 4 | 5 | 2 | |
| 10 gru 2023 | Z71 : 57 | 15:15 | 2 | 4 | 2 | |
| 2 gru 2023 | Z50 : 48 | 4:46 | 0 | 1 | 0 | |
| 18 lis 2023 | P69 : 71 | 15:07 | 0 | 2 | 0 | |
| 28 paź 2023 | P39 : 49 | 17:10 | 0 | 4 | 0 | |
| 21 paź 2023 | P55 : 66 | 17:13 | 4 | 4 | 1 | |
| 14 paź 2023 | Z64 : 60 | 26:08 | 0 | 6 | 1 | |
| 7 paź 2023 | P54 : 59 | 31:19 | 2 | 1 | 0 | |
| 23 wrz 2023 | Z66 : 52 | 24:37 | 7 | 5 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 28 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 24:55 | 0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 4 | 26:59 | 9 | 2,3 | 4,8 | 2,3 | 1,0 | 0,3 | 26,7% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 6 | 22:10 | 18 | 3,0 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 0,3 | 36,8% | — | 57,1% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 19:34 | 19 | 2,1 | 3,6 | 0,9 | 0,1 | 0,1 | 42,1% | — | 27,3% |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 5 | 32:32 | 12 | 2,4 | 6,0 | 2,8 | 1,4 | 0,2 | 25,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 36:10 | 15 | 5,0 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






