MarekJakoniuk
7WARSAW SHARKS3. Liga · UNBA 50
- 2020–2024
- 72 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 126pktw 10 meczach
- 12,6pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 338 min | 33:46 |
| Punkty | 126 | 12,6 |
| Zbiórki | 54 | 5,4 |
| — w ataku | 10 | 1,0 |
| — w obronie | 44 | 4,4 |
| Asysty | 39 | 3,9 |
| Przechwyty | 20 | 2,0 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 27 | 2,7 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 130 | 13,0 |
- 43,1%FG56 z 130 z gry
- 23,5%3P4 z 17 za trzy
- 52,6%FT10 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 56 | 130 | 43,1% |
| Rzuty za dwa | 52 | 113 | 46,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty wolne | 10 | 19 | 52,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach WARSAW SHARKS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | P61 : 73 | 38:34 | 14 | 5 | 4 | |
| 21 maj 2022 | Z103 : 63 | 27:16 | 23 | 7 | 6 | |
| 15 maj 2022 | Z100 : 73 | 29:18 | 11 | 5 | 5 | |
| 7 maj 2022 | P60 : 73 | 27:52 | 12 | 9 | 1 | |
| 23 kwi 2022 | Z93 : 65 | 36:32 | 16 | 6 | 7 | |
| 10 kwi 2022 | P52 : 60 | 30:49 | 13 | 3 | 4 | |
| 2 kwi 2022 | P56 : 76 | 40:55 | 6 | 0 | 2 | |
| 26 mar 2022 | P49 : 67 | 32:37 | 4 | 4 | 2 | |
| 20 mar 2022 | P35 : 38 | 35:47 | 7 | 3 | 3 | |
| 13 mar 2022 | Z81 : 47 | 37:55 | 20 | 12 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 72 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 6 | 38:58 | 81 | 13,5 | 4,2 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 34,3% | 25,0% | 37,5% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 37:57 | 73 | 14,6 | 5,8 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 27,3% | 52,6% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 38:04 | 117 | 11,7 | 4,4 | 3,4 | 1,2 | 0,6 | 39,7% | 42,9% | 56,4% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 35:09 | 98 | 8,9 | 6,1 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 35,5% | 21,1% | 47,1% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 11 | 35:06 | 102 | 9,3 | 4,5 | 4,0 | 1,7 | 0,4 | 33,6% | 23,5% | 38,9% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 10 | 33:46 | 126 | 12,6 | 5,4 | 3,9 | 2,0 | 0,1 | 43,1% | 23,5% | 52,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 35:03 | 56 | 14,0 | 5,0 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 37,0% | 16,7% | 51,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 32:13 | 48 | 9,6 | 4,8 | 1,8 | 1,8 | 0,4 | 40,7% | 20,0% | 37,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 42:01 | 55 | 13,8 | 6,5 | 5,0 | 3,8 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 6 | 22:47 | 47 | 7,8 | 5,5 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






