MarekJakoniuk
6Psychobasket Warszawa2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2024
- 72 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 47pktw 6 meczach
- 7,8pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 137 min | 22:47 |
| Punkty | 47 | 7,8 |
| Zbiórki | 33 | 5,5 |
| — w ataku | 12 | 2,0 |
| — w obronie | 21 | 3,5 |
| Asysty | 12 | 2,0 |
| Przechwyty | 9 | 1,5 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 11 | 1,8 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 47 | 7,8 |
- 33,3%FG20 z 60 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 60 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 18 | 48 | 37,5% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach Psychobasket Warszawa. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2024 · 72 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 6 | 38:58 | 81 | 13,5 | 4,2 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 34,3% | 25,0% | 37,5% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 37:57 | 73 | 14,6 | 5,8 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 27,3% | 52,6% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 38:04 | 117 | 11,7 | 4,4 | 3,4 | 1,2 | 0,6 | 39,7% | 42,9% | 56,4% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 35:09 | 98 | 8,9 | 6,1 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 35,5% | 21,1% | 47,1% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 11 | 35:06 | 102 | 9,3 | 4,5 | 4,0 | 1,7 | 0,4 | 33,6% | 23,5% | 38,9% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 10 | 33:46 | 126 | 12,6 | 5,4 | 3,9 | 2,0 | 0,1 | 43,1% | 23,5% | 52,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 35:03 | 56 | 14,0 | 5,0 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 37,0% | 16,7% | 51,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 32:13 | 48 | 9,6 | 4,8 | 1,8 | 1,8 | 0,4 | 40,7% | 20,0% | 37,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 42:01 | 55 | 13,8 | 6,5 | 5,0 | 3,8 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 6 | 22:47 | 47 | 7,8 | 5,5 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






