Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 381 min | 38:04 |
| Punkty | 117 | 11,7 |
| Zbiórki | 44 | 4,4 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 36 | 3,6 |
| Asysty | 34 | 3,4 |
| Przechwyty | 12 | 1,2 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 29 | 2,9 |
| Przewinienia | 25 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 97 | 9,7 |
- 39,7%FG46 z 116 z gry
- 42,9%3P3 z 7 za trzy
- 56,4%FT22 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 46 | 116 | 39,7% |
| Rzuty za dwa | 43 | 109 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 3 | 7 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 22 | 39 | 56,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach FASOLKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P45 : 53 | 44:02 | 18 | 7 | 3 | |
| 10 gru 2023 | P52 : 60 | 34:04 | 7 | 2 | 1 | |
| 3 gru 2023 | Z81 : 70 | 41:27 | 20 | 1 | 2 | |
| 19 lis 2023 | Z46 : 44 | 27:56 | 5 | 5 | 1 | |
| 12 lis 2023 | P61 : 70 | 48:00 | 10 | 11 | 4 | |
| 4 lis 2023 | Z75 : 63 | 48:00 | 20 | 7 | 9 | |
| 14 paź 2023 | Z58 : 50 | 22:43 | 3 | 2 | 4 | |
| 7 paź 2023 | Z69 : 43 | 36:13 | 13 | 4 | 2 | |
| 30 wrz 2023 | Z56 : 43 | 43:40 | 8 | 0 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z87 : 58 | 34:32 | 13 | 5 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 72 mecze · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 6 | 38:58 | 81 | 13,5 | 4,2 | 2,5 | 1,3 | 0,0 | 34,3% | 25,0% | 37,5% |
| 4WBA2. Liga | FASOLKI | 5 | 37:57 | 73 | 14,6 | 5,8 | 2,8 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 27,3% | 52,6% |
| 3WBA2. Liga | FASOLKI | 10 | 38:04 | 117 | 11,7 | 4,4 | 3,4 | 1,2 | 0,6 | 39,7% | 42,9% | 56,4% |
| 2WBA2. Liga | FASOLKI | 11 | 35:09 | 98 | 8,9 | 6,1 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 35,5% | 21,1% | 47,1% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW SHARKS | 11 | 35:06 | 102 | 9,3 | 4,5 | 4,0 | 1,7 | 0,4 | 33,6% | 23,5% | 38,9% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW SHARKS | 10 | 33:46 | 126 | 12,6 | 5,4 | 3,9 | 2,0 | 0,1 | 43,1% | 23,5% | 52,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW SHARKS | 4 | 35:03 | 56 | 14,0 | 5,0 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 37,0% | 16,7% | 51,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW SHARKS | 5 | 32:13 | 48 | 9,6 | 4,8 | 1,8 | 1,8 | 0,4 | 40,7% | 20,0% | 37,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | Psychobasket Warszawa | 4 | 42:01 | 55 | 13,8 | 6,5 | 5,0 | 3,8 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | Psychobasket Warszawa | 6 | 22:47 | 47 | 7,8 | 5,5 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






