MarekRucinski
2HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 2WBA
- 2021–2026
- 91 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 5 drużyn
- 27pktw 5 meczach
- 5,4pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 1,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 60,5%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 51,1%
- 64,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,0%
- 81,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,4%
Średnia ligi to średnia z 123 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz NTL, 5 lut 2023
- 4najwięcej zbiórekz GET WOW TEAM, 12 mar 2023
- 2najwięcej asystz SHTOPKE BASKET, 5 mar 2023
- 9najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 2 zb, 1 as — z NTL, 5 lut 2023
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 12 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1740 min | 19:07 |
| Punkty | 416 | 4,6 |
| Zbiórki | 108 | 1,2 |
| — w ataku | 30 | 0,3 |
| — w obronie | 78 | 0,9 |
| Asysty | 73 | 0,8 |
| Przechwyty | 24 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,0 |
| Straty | 34 | 0,4 |
| Przewinienia | 82 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 371 | 4,1 |
- 41,9%FG153 z 365 z gry
- 38,7%3P101 z 261 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 153 | 365 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 52 | 104 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 101 | 261 | 38,7% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 4+ trójki8 razy · ostatnio z MOLES, 3 paź 2026
- 100 punktówpunktów w karierze: 416
- 50 meczówrozegranych meczów: 81
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
MDM SERWIS21 kwi 202422pkt0zb3as24eff
WOLVES26 wrz 202116pkt3zb1as18eff
MOLES3 paź 202618pkt7zb0as16eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






