Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 146 min | 18:16 |
| Punkty | 15 | 1,9 |
| Zbiórki | 26 | 3,3 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 20 | 2,5 |
| Asysty | 6 | 0,8 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 18 | 2,3 |
- 23,1%FG6 z 26 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 30,0%FT3 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 26 | 23,1% |
| Rzuty za dwa | 6 | 25 | 24,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 10 | 30,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach SZERY 18. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | Z79 : 67 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 18 maj 2024 | P53 : 75 | 23:38 | 1 | 3 | 0 | |
| 11 maj 2024 | P41 : 72 | 21:58 | 1 | 4 | 0 | |
| 20 kwi 2024 | P58 : 71 | 28:19 | 4 | 6 | 3 | |
| 23 mar 2024 | P52 : 85 | 19:28 | 0 | 4 | 0 | |
| 16 mar 2024 | P57 : 82 | 20:52 | 3 | 5 | 0 | |
| 2 mar 2024 | P68 : 75 | 1:16 | 0 | 0 | 0 | |
| 17 lut 2024 | Z61 : 59 | 30:33 | 6 | 4 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 59 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | NLB | 4 | 13:18 | 7 | 1,8 | 2,3 | 0,5 | 1,3 | 0,0 | 42,9% | — | 25,0% |
| 8WBABaraże | NLB | 1 | 21:08 | 2 | 2,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 7WBA3. Liga | SZERY 18 | 10 | 32:09 | 72 | 7,2 | 6,7 | 1,4 | 0,6 | 0,3 | 46,3% | — | 45,5% |
| 6WBA3. Liga | NLB | 1 | 8:56 | 0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBA3. Liga | SZERY 18 | 6 | 27:52 | 45 | 7,5 | 5,7 | 1,7 | 0,7 | 0,7 | 52,6% | 100,0% | 100,0% |
| 4WBA3. Liga | SZERY 18 | 8 | 18:16 | 15 | 1,9 | 3,3 | 0,8 | 0,1 | 0,3 | 23,1% | 0,0% | 30,0% |
| 3WBA2. Liga | NLB | 6 | 22:06 | 26 | 4,3 | 5,3 | 1,0 | 0,3 | 0,2 | 37,9% | 0,0% | 57,1% |
| 2WBA2. Liga | NLB | 2 | 20:42 | 2 | 1,0 | 5,5 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | — | — |
| 1WBA2. Liga | NLB | 8 | 17:02 | 18 | 2,3 | 2,1 | 0,5 | 0,5 | 0,1 | 47,4% | 0,0% | — |
| 1WBABaraże | NLB | 1 | 3:45 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 502. Liga | NLB | 6 | 15:27 | 9 | 1,5 | 2,2 | 0,2 | 0,2 | 0,0 | 25,0% | — | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | NLB | 4 | 18:27 | 11 | 2,8 | 3,5 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | NLB | 2 | 14:13 | 0 | 0,0 | 3,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






