MariuszPortasiewicz
41GET WOW TEAMBaraże · 4WBA
- 2021–2026
- 105 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 3pktw 1 meczu
- 3,0pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 27 min | 27:19 |
| Punkty | 3 | 3,0 |
| Zbiórki | 4 | 4,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 3 | 3,0 |
| Asysty | 2 | 2,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 4,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 2 | 2,0 |
- 25,0%FG1 z 4 z gry
- 25,0%3P1 z 4 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (4WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 32:01 | 20 | 5,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 53,8% | 60,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 17:43 | 9 | 0,8 | 1,7 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 28,6% | 11,1% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 19:22 | 8 | 1,3 | 1,7 | 0,8 | 1,2 | 0,0 | 11,8% | 9,1% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 21:58 | 21 | 1,9 | 3,7 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 30:37 | 26 | 2,9 | 5,4 | 2,8 | 0,9 | 0,4 | 35,5% | 22,2% | — |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 24:01 | 36 | 3,3 | 3,7 | 2,1 | 1,2 | 0,3 | 31,3% | 23,1% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:19 | 3 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:41 | 64 | 5,3 | 3,6 | 2,1 | 1,8 | 0,3 | 39,7% | 38,5% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 14:43 | 16 | 1,8 | 1,9 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 35,0% | 22,2% | 0,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 29:31 | 37 | 4,1 | 4,4 | 1,8 | 2,1 | 0,3 | 30,4% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:38 | 50 | 4,2 | 4,0 | 2,3 | 1,1 | 0,2 | 39,1% | 41,4% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 27:16 | 34 | 3,4 | 5,3 | 2,7 | 1,3 | 0,2 | 33,3% | 18,2% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






