MariuszPortasiewicz
41GET WOW TEAM1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 105 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 50pktw 12 meczach
- 4,2pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 344 min | 28:38 |
| Punkty | 50 | 4,2 |
| Zbiórki | 48 | 4,0 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 40 | 3,3 |
| Asysty | 28 | 2,3 |
| Przechwyty | 13 | 1,1 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 10 | 0,8 |
| Przewinienia | 27 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 103 | 8,6 |
- 39,1%FG18 z 46 z gry
- 41,4%3P12 z 29 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 46 | 39,1% |
| Rzuty za dwa | 6 | 17 | 35,3% |
| Rzuty za trzy | 12 | 29 | 41,4% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 30:01 | 0 | 5 | 3 | |
| 12 cze 2022 | P74 : 76 | 34:46 | 5 | 3 | 0 | |
| 7 cze 2022 | Z67 : 59 | 37:46 | 5 | 6 | 6 | |
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | P58 : 89 | 42:07 | 11 | 8 | 4 | |
| 22 maj 2022 | Z69 : 47 | 18:22 | 3 | 2 | 1 | |
| 8 maj 2022 | P79 : 95 | 36:00 | 0 | 2 | 4 | |
| 24 kwi 2022 | Z77 : 60 | 27:51 | 5 | 7 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | Z84 : 64 | 32:01 | 5 | 2 | 2 | |
| 27 mar 2022 | Z75 : 65 | 16:49 | 3 | 1 | 0 | |
| 20 mar 2022 | Z65 : 62 | 38:10 | 8 | 7 | 3 | |
| 13 mar 2022 | Z81 : 70 | 29:45 | 5 | 5 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 32:01 | 20 | 5,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 53,8% | 60,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 17:43 | 9 | 0,8 | 1,7 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 28,6% | 11,1% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 19:22 | 8 | 1,3 | 1,7 | 0,8 | 1,2 | 0,0 | 11,8% | 9,1% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 21:58 | 21 | 1,9 | 3,7 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 30:37 | 26 | 2,9 | 5,4 | 2,8 | 0,9 | 0,4 | 35,5% | 22,2% | — |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 24:01 | 36 | 3,3 | 3,7 | 2,1 | 1,2 | 0,3 | 31,3% | 23,1% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:19 | 3 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:41 | 64 | 5,3 | 3,6 | 2,1 | 1,8 | 0,3 | 39,7% | 38,5% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 14:43 | 16 | 1,8 | 1,9 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 35,0% | 22,2% | 0,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 29:31 | 37 | 4,1 | 4,4 | 1,8 | 2,1 | 0,3 | 30,4% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:38 | 50 | 4,2 | 4,0 | 2,3 | 1,1 | 0,2 | 39,1% | 41,4% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 27:16 | 34 | 3,4 | 5,3 | 2,7 | 1,3 | 0,2 | 33,3% | 18,2% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






