MariuszPortasiewicz
41GET WOW TEAM1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 105 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 37pktw 9 meczach
- 4,1pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 266 min | 29:31 |
| Punkty | 37 | 4,1 |
| Zbiórki | 40 | 4,4 |
| — w ataku | 5 | 0,6 |
| — w obronie | 35 | 3,9 |
| Asysty | 16 | 1,8 |
| Przechwyty | 19 | 2,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 13 | 1,4 |
| Przewinienia | 24 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 68 | 7,6 |
- 30,4%FG14 z 46 z gry
- 28,0%3P7 z 25 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 46 | 30,4% |
| Rzuty za dwa | 7 | 21 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 25 | 28,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 gru 2022 | P50 : 60 | 35:12 | 0 | 4 | 4 | |
| 4 gru 2022 | P45 : 71 | 27:13 | 3 | 2 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z71 : 66 | 29:40 | 5 | 7 | 3 | |
| 13 lis 2022 | P46 : 81 | 30:04 | 4 | 4 | 2 | |
| 6 lis 2022 | P75 : 81 | 20:30 | 3 | 1 | 1 | |
| 23 paź 2022 | P59 : 60 | 28:06 | 2 | 3 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z63 : 59 | 33:25 | 6 | 7 | 2 | |
| 9 paź 2022 | P60 : 79 | 32:06 | 9 | 7 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z56 : 55 | 29:23 | 5 | 5 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 32:01 | 20 | 5,0 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 53,8% | 60,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 17:43 | 9 | 0,8 | 1,7 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 28,6% | 11,1% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 6 | 19:22 | 8 | 1,3 | 1,7 | 0,8 | 1,2 | 0,0 | 11,8% | 9,1% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 21:58 | 21 | 1,9 | 3,7 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 25,0% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 30:37 | 26 | 2,9 | 5,4 | 2,8 | 0,9 | 0,4 | 35,5% | 22,2% | — |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 24:01 | 36 | 3,3 | 3,7 | 2,1 | 1,2 | 0,3 | 31,3% | 23,1% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 27:19 | 3 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:41 | 64 | 5,3 | 3,6 | 2,1 | 1,8 | 0,3 | 39,7% | 38,5% | 75,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 14:43 | 16 | 1,8 | 1,9 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 35,0% | 22,2% | 0,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 29:31 | 37 | 4,1 | 4,4 | 1,8 | 2,1 | 0,3 | 30,4% | 28,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 28:38 | 50 | 4,2 | 4,0 | 2,3 | 1,1 | 0,2 | 39,1% | 41,4% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 27:16 | 34 | 3,4 | 5,3 | 2,7 | 1,3 | 0,2 | 33,3% | 18,2% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






