MariuszPrzygucki
7COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 27 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 52pktw 6 meczach
- 8,7pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 182 min | 30:16 |
| Punkty | 52 | 8,7 |
| Zbiórki | 37 | 6,2 |
| — w ataku | 9 | 1,5 |
| — w obronie | 28 | 4,7 |
| Asysty | 14 | 2,3 |
| Przechwyty | 7 | 1,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 2,0 |
| Przewinienia | 13 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 73 | 12,2 |
- 48,9%FG22 z 45 z gry
- 26,7%3P4 z 15 za trzy
- 66,7%FT4 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 45 | 48,9% |
| Rzuty za dwa | 18 | 30 | 60,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 15 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 4 | 6 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 32:27 | 4 | 5 | 1 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 27:10 | 2 | 3 | 2 | |
| 10 maj 2026 | Z91 : 60 | 35:43 | 17 | 8 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 64 | 26:18 | 5 | 6 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z94 : 56 | 33:17 | 13 | 9 | 4 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 26:41 | 11 | 6 | 3 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 27 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 4 | 39:20 | 50 | 12,5 | 7,8 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 57,1% | 28,6% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 30:16 | 52 | 8,7 | 6,2 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | 48,9% | 26,7% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 6 | 34:45 | 73 | 12,2 | 3,8 | 3,8 | 0,3 | 0,5 | 50,0% | 40,0% | 69,2% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 37:13 | 137 | 15,2 | 4,6 | 3,9 | 0,7 | 0,1 | 49,0% | 30,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 2 | 43:21 | 42 | 21,0 | 9,5 | 4,5 | 2,5 | 0,5 | 41,0% | 15,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






