MateuszKołtunowicz
25FOR THE WIN2. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 10pktw 2 meczach
- 5,0pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 57,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,8%
- 57,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,8%
- 0,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,4%
Średnia ligi to średnia z 125 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (UNBA 50); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
Forma pokazuje się od dwóch rozegranych meczów.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 10najwięcej punktówz TEAM EUROPE, 21 maj 2022
- 5najwięcej zbiórekz TEAM EUROPE, 21 maj 2022
- 4najwięcej asystz TEAM EUROPE, 21 maj 2022
- 14najlepszy mecz (EFF)10 pkt, 5 zb, 4 as — z TEAM EUROPE, 21 maj 2022
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2003 min | 34:32 |
| Punkty | 686 | 11,8 |
| Zbiórki | 321 | 5,5 |
| — w ataku | 93 | 1,6 |
| — w obronie | 228 | 3,9 |
| Asysty | 229 | 3,9 |
| Przechwyty | 133 | 2,3 |
| Bloki | 15 | 0,3 |
| Straty | 186 | 3,2 |
| Przewinienia | 148 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 132 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 839 | 14,5 |
- 48,3%FG293 z 607 z gry
- 23,1%3P24 z 104 za trzy
- 62,8%FT76 z 121 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 293 | 607 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 269 | 503 | 53,5% |
| Rzuty za trzy | 24 | 104 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 76 | 121 | 62,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez LITERY, 21 lut 2021
- Mecz 30+ punktówz LITERY, 21 lut 2021
- Mecz 7+ asyst9 razy · ostatnio z MSJ VISION, 12 maj 2024
- Mecz 5+ przechwytów5 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 15 paź 2023
- 500 punktówpunktów w karierze: 686
- 50 meczówrozegranych meczów: 56
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
LITERY21 lut 202132pkt12zb12as47eff
HOMIES15 sty 202328pkt12zb6as39eff
SAHEL13 lis 202120pkt11zb3as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






