MateuszKołtunowicz
25GRINDHOUSE3. Liga · 9WBA
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 15pktw 3 meczach
- 5,0pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 2,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 31,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 41,1%
- 28,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 39,3%
- 26,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,6%
Średnia ligi to średnia z 156 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 3. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Żaden z tych meczów nie był wyrównany w ostatnich pięciu minutach (różnica do pięciu punktów).
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 13 | 23,1% | 41,2% |
| Półdystans | 2 / 4 | 50,0% | 44,9% |
| Za trzy | 1 / 6 | 16,7% | 22,5% |
| Razem z gry | 6 / 23 | 26,1% | 35,4% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 7najwięcej punktówz MILI LUDZIE, 27 wrz 2026
- 6najwięcej zbiórekz PARTIZANI, 25 paź 2026
- 3najwięcej asystz PARTIZANI, 25 paź 2026
- 6najlepszy mecz (EFF)4 pkt, 6 zb, 3 as — z PARTIZANI, 25 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2003 min | 34:32 |
| Punkty | 686 | 11,8 |
| Zbiórki | 321 | 5,5 |
| — w ataku | 93 | 1,6 |
| — w obronie | 228 | 3,9 |
| Asysty | 229 | 3,9 |
| Przechwyty | 133 | 2,3 |
| Bloki | 15 | 0,3 |
| Straty | 186 | 3,2 |
| Przewinienia | 148 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 132 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 839 | 14,5 |
- 48,3%FG293 z 607 z gry
- 23,1%3P24 z 104 za trzy
- 62,8%FT76 z 121 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 293 | 607 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 269 | 503 | 53,5% |
| Rzuty za trzy | 24 | 104 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 76 | 121 | 62,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez LITERY, 21 lut 2021
- Mecz 30+ punktówz LITERY, 21 lut 2021
- Mecz 7+ asyst9 razy · ostatnio z MSJ VISION, 12 maj 2024
- Mecz 5+ przechwytów5 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 15 paź 2023
- 500 punktówpunktów w karierze: 686
- 50 meczówrozegranych meczów: 56
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
LITERY21 lut 202132pkt12zb12as47eff
HOMIES15 sty 202328pkt12zb6as39eff
SAHEL13 lis 202120pkt11zb3as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






