MateuszKołtunowicz
25HANTLE I GARY2. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 58 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 4 drużyny
- 119pktw 8 meczach
- 14,9pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 4,0astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 45,8%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,6%
- 42,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,2%
- 19,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 30,8%
Średnia ligi to średnia z 170 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (3WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 22najwięcej punktówz HAWAJSKI SNIEG, 24 wrz 2023
- 11najwięcej zbiórekz HAWAJSKI SNIEG, 24 wrz 2023
- 7najwięcej asystz INIEMAMOCNI, 15 paź 2023
- 24najlepszy mecz (EFF)22 pkt, 11 zb, 6 as — z HAWAJSKI SNIEG, 24 wrz 2023
- 66 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 8 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 58 meczów · 11 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2003 min | 34:32 |
| Punkty | 686 | 11,8 |
| Zbiórki | 321 | 5,5 |
| — w ataku | 93 | 1,6 |
| — w obronie | 228 | 3,9 |
| Asysty | 229 | 3,9 |
| Przechwyty | 133 | 2,3 |
| Bloki | 15 | 0,3 |
| Straty | 186 | 3,2 |
| Przewinienia | 148 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 132 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 839 | 14,5 |
- 48,3%FG293 z 607 z gry
- 23,1%3P24 z 104 za trzy
- 62,8%FT76 z 121 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 293 | 607 | 48,3% |
| Rzuty za dwa | 269 | 503 | 53,5% |
| Rzuty za trzy | 24 | 104 | 23,1% |
| Rzuty wolne | 76 | 121 | 62,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Triple-doublez LITERY, 21 lut 2021
- Mecz 30+ punktówz LITERY, 21 lut 2021
- Mecz 7+ asyst9 razy · ostatnio z MSJ VISION, 12 maj 2024
- Mecz 5+ przechwytów5 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 15 paź 2023
- 500 punktówpunktów w karierze: 686
- 50 meczówrozegranych meczów: 56
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
LITERY21 lut 202132pkt12zb12as47eff
HOMIES15 sty 202328pkt12zb6as39eff
SAHEL13 lis 202120pkt11zb3as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






