MateuszNesterowicz
1POLIBUDALiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 71 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 45pktw 6 meczach
- 7,5pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 162 min | 27:04 |
| Punkty | 45 | 7,5 |
| Zbiórki | 20 | 3,3 |
| — w ataku | 8 | 1,3 |
| — w obronie | 12 | 2,0 |
| Asysty | 7 | 1,2 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 14 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 46 | 7,7 |
- 46,2%FG18 z 39 z gry
- 27,3%3P3 z 11 za trzy
- 75,0%FT6 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 39 | 46,2% |
| Rzuty za dwa | 15 | 28 | 53,6% |
| Rzuty za trzy | 3 | 11 | 27,3% |
| Rzuty wolne | 6 | 8 | 75,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 cze 2025 | Z66 : 60 | 19:00 | 8 | 1 | 0 | |
| 8 cze 2025 | Z64 : 48 | 21:11 | 4 | 2 | 0 | |
| 1 cze 2025 | Z83 : 73 | 43:10 | 11 | 6 | 3 | |
| 25 maj 2025 | Z66 : 64 | 25:08 | 6 | 5 | 1 | |
| 11 maj 2025 | P48 : 69 | 22:46 | 0 | 1 | 2 | |
| 9 mar 2025 | Z84 : 62 | 31:10 | 16 | 5 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 71 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 36:20 | 47 | 9,4 | 4,2 | 1,0 | 1,8 | 0,2 | 41,9% | 28,6% | 70,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 14 | 38:28 | 126 | 9,0 | 6,3 | 2,4 | 0,9 | 0,2 | 48,5% | 33,3% | 75,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 9 | 35:33 | 109 | 12,1 | 6,2 | 1,7 | 0,9 | 0,0 | 48,9% | 21,4% | 77,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 6 | 27:04 | 45 | 7,5 | 3,3 | 1,2 | 0,3 | 0,3 | 46,2% | 27,3% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 1 | 32:27 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 80,0% | — | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 7 | 29:23 | 75 | 10,7 | 3,7 | 1,3 | 1,1 | 0,1 | 44,1% | 7,1% | 77,8% |
| 5WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 6 | 34:18 | 109 | 18,2 | 7,8 | 3,3 | 1,0 | 0,2 | 49,4% | 33,3% | 68,4% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 3 | 17:12 | 19 | 6,3 | 3,0 | 0,3 | 1,0 | 0,0 | 81,8% | 33,3% | — |
| 4WBA3. Liga | GRZECHOTNIKI LOMIANKI | 3 | 30:51 | 28 | 9,3 | 5,0 | 3,0 | 0,7 | 0,3 | 52,0% | 16,7% | 33,3% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 5 | 15:35 | 31 | 6,2 | 4,0 | 0,8 | 0,8 | 0,2 | 56,0% | 20,0% | 40,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 8 | 29:33 | 101 | 12,6 | 5,8 | 1,1 | 0,9 | 0,3 | 43,3% | 25,0% | 92,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 4 | 25:28 | 52 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 1,3 | 0,3 | 51,1% | 30,8% | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






