MateuszPolosak
21OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · UNBA 50
- 2020–2026
- 92 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 80pktw 11 meczach
- 7,3pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 4,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 312 min | 28:20 |
| Punkty | 80 | 7,3 |
| Zbiórki | 48 | 4,4 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 39 | 3,5 |
| Asysty | 46 | 4,2 |
| Przechwyty | 18 | 1,6 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 138 | 12,5 |
- 46,3%FG31 z 67 z gry
- 33,3%3P8 z 24 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 67 | 46,3% |
| Rzuty za dwa | 23 | 43 | 53,5% |
| Rzuty za trzy | 8 | 24 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 35:51 | 9 | 6 | 5 | |
| 12 cze 2022 | P67 : 73 | 38:37 | 11 | 5 | 3 | |
| 11 cze 2022 | P48 : 61 | 27:15 | 8 | 5 | 1 | |
| 5 cze 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z60 : 55 | 34:10 | 11 | 8 | 5 | |
| 10 kwi 2022 | Z68 : 56 | 37:45 | 9 | 5 | 4 | |
| 3 kwi 2022 | P73 : 79 | 36:40 | 12 | 5 | 7 | |
| 27 mar 2022 | Z100 : 68 | 39:31 | 10 | 3 | 1 | |
| 20 mar 2022 | Z75 : 51 | 27:19 | 0 | 6 | 9 | |
| 13 mar 2022 | Z90 : 71 | 34:27 | 10 | 5 | 11 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 92 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 33:54 | 8 | 4,0 | 5,0 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 42,9% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 23:59 | 60 | 6,0 | 3,4 | 2,2 | 2,1 | 0,9 | 56,5% | 25,0% | 71,4% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 5:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 34:17 | 40 | 4,4 | 5,2 | 2,4 | 1,6 | 0,4 | 38,2% | 25,0% | 57,9% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 28:41 | 5 | 5,0 | 3,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 35:11 | 47 | 4,3 | 5,6 | 2,8 | 1,1 | 0,7 | 35,3% | 29,2% | 50,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 35:43 | 30 | 3,3 | 5,6 | 1,8 | 0,9 | 0,2 | 26,5% | 14,3% | 20,0% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 28:33 | 30 | 5,0 | 3,3 | 2,5 | 1,8 | 0,8 | 36,1% | 20,0% | 25,0% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 38:34 | 2 | 2,0 | 1,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | — |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 8 | 32:54 | 56 | 7,0 | 5,1 | 3,9 | 1,1 | 0,6 | 32,3% | 14,8% | 76,9% |
| 1WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 18:34 | 5 | 2,5 | 0,5 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 28:20 | 80 | 7,3 | 4,4 | 4,2 | 1,6 | 0,4 | 46,3% | 33,3% | 71,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 36:48 | 91 | 9,1 | 7,6 | 4,9 | 2,4 | 0,8 | 39,8% | 22,6% | 73,7% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 30:59 | 13 | 6,5 | 5,5 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 26,1% | 0,0% | 25,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 34:14 | 61 | 6,8 | 6,3 | 2,8 | 2,1 | 0,9 | 35,7% | 15,0% | 72,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






