Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 516 min | 46:52 |
| Punkty | 66 | 6,0 |
| Zbiórki | 105 | 9,5 |
| — w ataku | 39 | 3,5 |
| — w obronie | 66 | 6,0 |
| Asysty | 74 | 6,7 |
| Przechwyty | 34 | 3,1 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 29 | 2,6 |
| Przewinienia | 17 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 203 | 18,5 |
- 39,1%FG25 z 64 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 42,1%FT8 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 64 | 39,1% |
| Rzuty za dwa | 17 | 38 | 44,7% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 8 | 19 | 42,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | Z80 : 57 | 42:55 | 5 | 6 | 6 | |
| 7 mar 2021 | Z81 : 59 | 48:00 | 11 | 6 | 5 | |
| 21 lut 2021 | Z88 : 60 | 48:00 | 10 | 15 | 2 | |
| 14 lut 2021 | Z87 : 84 | 52:01 | 7 | 15 | 11 | |
| 7 lut 2021 | Z95 : 88 | 49:51 | 5 | 5 | 9 | |
| 20 gru 2020 | Z91 : 58 | 45:55 | 15 | 14 | 9 | |
| 13 gru 2020 | Z64 : 55 | 48:00 | 0 | 5 | 6 | |
| 6 gru 2020 | Z78 : 58 | 44:36 | 1 | 9 | 6 | |
| 29 lis 2020 | Z91 : 48 | 40:13 | 2 | 12 | 13 | |
| 11 paź 2020 | Z66 : 55 | 48:00 | 4 | 11 | 5 | |
| 4 paź 2020 | Z46 : 45 | 48:00 | 6 | 7 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 57 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA1. Liga | NTL | 11 | 34:20 | 38 | 3,5 | 4,1 | 4,1 | 1,5 | 0,1 | 34,2% | 23,1% | 56,3% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 10 | 39:58 | 47 | 4,7 | 5,6 | 4,7 | 2,3 | 0,1 | 39,5% | 38,5% | 40,0% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 9 | 43:12 | 40 | 4,4 | 6,2 | 3,4 | 1,0 | 0,2 | 32,5% | 27,3% | 42,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 11 | 41:28 | 48 | 4,4 | 5,1 | 4,9 | 0,8 | 0,2 | 30,2% | 21,1% | 56,3% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 5 | 44:54 | 15 | 3,0 | 9,0 | 5,4 | 2,4 | 0,2 | 17,6% | 0,0% | 64,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 11 | 46:52 | 66 | 6,0 | 9,5 | 6,7 | 3,1 | 0,3 | 39,1% | 30,8% | 42,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






