MichalBakula
9HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 7WBA
- 2022–2026
- 39 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 77pktw 10 meczach
- 7,7pktna mecz
- 3,2zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 337 min | 33:45 |
| Punkty | 77 | 7,7 |
| Zbiórki | 32 | 3,2 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 31 | 3,1 |
| Asysty | 36 | 3,6 |
| Przechwyty | 8 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 24 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 103 | 10,3 |
- 48,1%FG26 z 54 z gry
- 41,7%3P15 z 36 za trzy
- 66,7%FT10 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 54 | 48,1% |
| Rzuty za dwa | 11 | 18 | 61,1% |
| Rzuty za trzy | 15 | 36 | 41,7% |
| Rzuty wolne | 10 | 15 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P73 : 96 | 37:22 | 14 | 4 | 4 | |
| 30 lis 2025 | P85 : 86 | 36:06 | 9 | 3 | 4 | |
| 23 lis 2025 | Z95 : 67 | 24:41 | 3 | 1 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z93 : 67 | 24:22 | 12 | 3 | 3 | |
| 26 paź 2025 | Z92 : 85 | 40:25 | 5 | 6 | 6 | |
| 19 paź 2025 | Z81 : 57 | 32:57 | 7 | 0 | 4 | |
| 12 paź 2025 | Z74 : 66 | 21:25 | 0 | 2 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z72 : 59 | 28:55 | 7 | 7 | 4 | |
| 28 wrz 2025 | P76 : 80 | 48:00 | 16 | 2 | 4 | |
| 21 wrz 2025 | Z52 : 48 | 43:15 | 4 | 4 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 39 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 14:22 | 3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 16,7% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 33:45 | 77 | 7,7 | 3,2 | 3,6 | 0,8 | 0,0 | 48,1% | 41,7% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 43:34 | 90 | 9,0 | 4,3 | 5,7 | 1,4 | 0,0 | 41,1% | 26,1% | 69,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 32:24 | 53 | 4,4 | 3,8 | 4,4 | 0,6 | 0,3 | 27,1% | 26,5% | 69,2% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 38:47 | 3 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 20,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 27:49 | 14 | 14,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 44,4% | — |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






