MichalBakula
72HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2026
- 39 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 53pktw 12 meczach
- 4,4pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 4,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 389 min | 32:24 |
| Punkty | 53 | 4,4 |
| Zbiórki | 46 | 3,8 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 43 | 3,6 |
| Asysty | 53 | 4,4 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 24 | 2,0 |
| Przewinienia | 19 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 95 | 7,9 |
- 27,1%FG13 z 48 z gry
- 26,5%3P9 z 34 za trzy
- 69,2%FT18 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 48 | 27,1% |
| Rzuty za dwa | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty wolne | 18 | 26 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 33:19 | 4 | 8 | 6 | |
| 19 sty 2025 | P74 : 83 | 35:46 | 2 | 0 | 3 | |
| 12 sty 2025 | Z75 : 72 | 36:27 | 4 | 3 | 8 | |
| 19 gru 2024 | P70 : 77 | 36:01 | 0 | 5 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 76 | 39:16 | 6 | 8 | 5 | |
| 8 gru 2024 | Z90 : 80 | 31:25 | 7 | 1 | 6 | |
| 1 gru 2024 | Z87 : 74 | 28:04 | 9 | 3 | 3 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 34:13 | 3 | 1 | 3 | |
| 17 lis 2024 | P69 : 71 | 29:53 | 3 | 2 | 3 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 22:30 | 9 | 7 | 7 | |
| 13 paź 2024 | Z70 : 65 | 31:23 | 3 | 4 | 5 | |
| 29 wrz 2024 | P46 : 57 | 30:25 | 3 | 4 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 39 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 3 | 14:22 | 3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 16,7% | 16,7% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 33:45 | 77 | 7,7 | 3,2 | 3,6 | 0,8 | 0,0 | 48,1% | 41,7% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 43:34 | 90 | 9,0 | 4,3 | 5,7 | 1,4 | 0,0 | 41,1% | 26,1% | 69,2% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 32:24 | 53 | 4,4 | 3,8 | 4,4 | 0,6 | 0,3 | 27,1% | 26,5% | 69,2% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 38:47 | 3 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 16,7% | 20,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 27:49 | 14 | 14,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 44,4% | — |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






