MichałBukraba
87OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 112 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 5 drużyn
- 198pktw 13 meczach
- 15,2pktna mecz
- 6,5zbna mecz
- 1,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 63,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 56,6%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 19,5%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 7punktów w końcówkachw 5 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 40,0%z gry w końcówkach2 z 5 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach5 z 5 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 34 / 58 | 58,6% | 49,4% |
| Półdystans | 31 / 45 | 68,9% | 44,8% |
| Za trzy | 5 / 25 | 20,0% | 28,4% |
| Razem z gry | 70 / 128 | 54,7% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 33najwięcej punktówz PUMY BETONU, 26 kwi 2026
- 12najwięcej zbiórekz AMATORZY, 1 mar 2026
- 5najwięcej asystz PUMY BETONU, 26 kwi 2026
- 40najlepszy mecz (EFF)33 pkt, 11 zb, 5 as — z PUMY BETONU, 26 kwi 2026
- 55 meczów z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 22 mecze z 20+ pktz 13 rozegranych
- 2double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 112 meczów · 13 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4181 min | 37:20 |
| Punkty | 1799 | 16,1 |
| Zbiórki | 750 | 6,7 |
| — w ataku | 154 | 1,4 |
| — w obronie | 596 | 5,3 |
| Asysty | 246 | 2,2 |
| Przechwyty | 155 | 1,4 |
| Bloki | 69 | 0,6 |
| Straty | 350 | 3,1 |
| Przewinienia | 291 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 382 | 3,4 |
| Ocena (EFF) | 1914 | 17,1 |
- 51,4%FG690 z 1342 z gry
- 25,7%3P80 z 311 za trzy
- 76,7%FT339 z 442 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 690 | 1342 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 610 | 1031 | 59,2% |
| Rzuty za trzy | 80 | 311 | 25,7% |
| Rzuty wolne | 339 | 442 | 76,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów4 razy · ostatnio z PUMY BETONU, 26 kwi 2026
- Mecz 15+ zbiórek3 razy · ostatnio z INIEMAMOCNI, 21 wrz 2025
- Mecz 7+ asyst3 razy · ostatnio z HUTNICZE WILKI, 27 kwi 2025
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z BLAZERS 2, 19 kwi 2026
- Mecz 4+ trójkiz BC LITUANICA, 17 paź 2021
- Double-double20 razy · ostatnio z ORLY TEMIDY, 25 paź 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1799
- 50 meczówrozegranych meczów: 112
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 13
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
PUMY BETONU26 kwi 202633pkt11zb5as40eff
AVENGA15 gru 202429pkt13zb2as40eff
NIE DAJ ZA TRZY5 lis 202336pkt9zb3as39eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






