MichalGrochowski
- 2020–2022
- 24 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 273pktw karierze
- 11,4pktna mecz
- 5,8zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 824 min | 34:20 |
| Punkty | 273 | 11,4 |
| Zbiórki | 138 | 5,8 |
| — w ataku | 48 | 2,0 |
| — w obronie | 90 | 3,8 |
| Asysty | 34 | 1,4 |
| Przechwyty | 19 | 0,8 |
| Bloki | 10 | 0,4 |
| Straty | 39 | 1,6 |
| Przewinienia | 49 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 267 | 11,1 |
- 38,9%FG103 z 265 z gry
- 31,8%3P41 z 129 za trzy
- 81,3%FT26 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 103 | 265 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 62 | 136 | 45,6% |
| Rzuty za trzy | 41 | 129 | 31,8% |
| Rzuty wolne | 26 | 32 | 81,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 29:49 | 54 | 10,8 | 2,8 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 39,2% | 33,3% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 41:26 | 27 | 6,8 | 6,3 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 25,6% | 6,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 31:43 | 58 | 14,5 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 48,9% | 31,8% | 87,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 4 | 39:50 | 53 | 13,3 | 9,5 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 34,6% | 42,9% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 31:53 | 81 | 11,6 | 5,3 | 1,3 | 0,9 | 0,6 | 42,3% | 35,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






