MichalGrochowski
23CM PETRA MEDICATagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2022
- 24 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 53pktw 4 meczach
- 13,3pktna mecz
- 9,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 159 min | 39:50 |
| Punkty | 53 | 13,3 |
| Zbiórki | 38 | 9,5 |
| — w ataku | 11 | 2,8 |
| — w obronie | 27 | 6,8 |
| Asysty | 6 | 1,5 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,5 |
| Straty | 14 | 3,5 |
| Przewinienia | 9 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 50 | 12,5 |
- 34,6%FG18 z 52 z gry
- 42,9%3P9 z 21 za trzy
- 66,7%FT8 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 52 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty za trzy | 9 | 21 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 8 | 12 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2020–2022 · 24 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 29:49 | 54 | 10,8 | 2,8 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 39,2% | 33,3% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 41:26 | 27 | 6,8 | 6,3 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 25,6% | 6,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 31:43 | 58 | 14,5 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 48,9% | 31,8% | 87,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 4 | 39:50 | 53 | 13,3 | 9,5 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 34,6% | 42,9% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 31:53 | 81 | 11,6 | 5,3 | 1,3 | 0,9 | 0,6 | 42,3% | 35,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






