MichalGrochowski
69CM PETRA MEDICA2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2022
- 24 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 81pktw 7 meczach
- 11,6pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 223 min | 31:53 |
| Punkty | 81 | 11,6 |
| Zbiórki | 37 | 5,3 |
| — w ataku | 15 | 2,1 |
| — w obronie | 22 | 3,1 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 13 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 86 | 12,3 |
- 42,3%FG33 z 78 z gry
- 35,0%3P14 z 40 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 78 | 42,3% |
| Rzuty za dwa | 19 | 38 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 14 | 40 | 35,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach CM PETRA MEDICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 mar 2021 | P66 : 68 | 18:10 | 10 | 2 | 0 | |
| 28 lut 2021 | P79 : 93 | 26:43 | 9 | 3 | 0 | |
| 21 lut 2021 | Z69 : 61 | 42:19 | 20 | 6 | 1 | |
| 19 gru 2020 | Z69 : 56 | 30:55 | 7 | 5 | 2 | |
| 29 lis 2020 | P59 : 66 | 21:16 | 11 | 2 | 1 | |
| 17 paź 2020 | P60 : 74 | 48:00 | 11 | 10 | 2 | |
| 4 paź 2020 | P66 : 71 | 35:46 | 13 | 9 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 24 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | CM PETRA MEDICA | 5 | 29:49 | 54 | 10,8 | 2,8 | 1,6 | 1,0 | 0,6 | 39,2% | 33,3% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 41:26 | 27 | 6,8 | 6,3 | 1,5 | 0,8 | 0,3 | 25,6% | 6,3% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CM PETRA MEDICA | 4 | 31:43 | 58 | 14,5 | 6,0 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 48,9% | 31,8% | 87,5% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | CM PETRA MEDICA | 4 | 39:50 | 53 | 13,3 | 9,5 | 1,5 | 0,8 | 0,5 | 34,6% | 42,9% | 66,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | CM PETRA MEDICA | 7 | 31:53 | 81 | 11,6 | 5,3 | 1,3 | 0,9 | 0,6 | 42,3% | 35,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






