MichałMajak
6SAHELTagomago.pl Cup Amator 2021 · Tagomago.pl Cup Amator 2021
- 2020–2023
- 50 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 62pktw 6 meczach
- 10,3pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 150 min | 25:04 |
| Punkty | 62 | 10,3 |
| Zbiórki | 15 | 2,5 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 12 | 2,0 |
| Asysty | 12 | 2,0 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 6 | 1,0 |
| Przewinienia | 5 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 52 | 8,7 |
- 39,0%FG23 z 59 z gry
- 30,4%3P14 z 46 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 59 | 39,0% |
| Rzuty za dwa | 9 | 13 | 69,2% |
| Rzuty za trzy | 14 | 46 | 30,4% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Tagomago.pl Cup Amator 2021 (Tagomago.pl Cup Amator 2021) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 cze 2021 | P61 : 63 | 15:13 | 3 | 2 | 1 | |
| 13 cze 2021 | Z96 : 81 | 48:00 | 24 | 4 | 3 | |
| 5 cze 2021 | Z106 : 78 | 26:56 | 17 | 2 | 2 | |
| 4 cze 2021 | Z98 : 83 | 36:10 | 16 | 5 | 5 | |
| 3 cze 2021 | Z66 : 54 | 12:33 | 2 | 1 | 1 | |
| 29 maj 2021 | P58 : 64 | 11:30 | 0 | 1 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 50 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 7 | 32:27 | 89 | 12,7 | 1,7 | 2,1 | 0,3 | 0,0 | 34,8% | 32,8% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 11 | 35:59 | 132 | 12,0 | 2,8 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 31,5% | 29,0% | 90,0% |
| UNBA 501. Liga | SAHEL | 1 | 48:00 | 25 | 25,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 38,9% | 40,0% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 10 | 31:51 | 162 | 16,2 | 2,8 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 39,9% | 38,8% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 7 | 35:11 | 105 | 15,0 | 1,7 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | 38,9% | 38,2% | 90,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 4 | 37:27 | 90 | 22,5 | 2,5 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 46,0% | 47,7% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 6 | 25:04 | 62 | 10,3 | 2,5 | 2,0 | 0,7 | 0,2 | 39,0% | 30,4% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 4 | 25:27 | 44 | 11,0 | 2,8 | 1,8 | 0,8 | 0,5 | 34,9% | 37,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






