MichalMichalski
5INIEMAMOCNI3. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 116 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 57pktw 11 meczach
- 5,2pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 5,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 434 min | 39:29 |
| Punkty | 57 | 5,2 |
| Zbiórki | 25 | 2,3 |
| — w ataku | 6 | 0,5 |
| — w obronie | 19 | 1,7 |
| Asysty | 57 | 5,2 |
| Przechwyty | 18 | 1,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 39 | 3,5 |
| Przewinienia | 20 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 79 | 7,2 |
- 33,3%FG17 z 51 z gry
- 29,4%3P5 z 17 za trzy
- 78,3%FT18 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 51 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 12 | 34 | 35,3% |
| Rzuty za trzy | 5 | 17 | 29,4% |
| Rzuty wolne | 18 | 23 | 78,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (UNBA 50) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | P78 : 96 | 48:00 | 8 | 4 | 8 | |
| 5 cze 2022 | P49 : 72 | 28:03 | 0 | 2 | 4 | |
| 29 maj 2022 | Z66 : 53 | 38:43 | 9 | 0 | 3 | |
| 21 maj 2022 | P54 : 92 | 42:07 | 4 | 3 | 4 | |
| 15 maj 2022 | Z108 : 45 | 36:45 | 3 | 4 | 3 | |
| 8 maj 2022 | Z65 : 56 | 48:00 | 2 | 2 | 10 | |
| 24 kwi 2022 | Z60 : 59 | 42:16 | 4 | 1 | 4 | |
| 10 kwi 2022 | Z60 : 52 | 31:16 | 4 | 4 | 4 | |
| 2 kwi 2022 | P50 : 56 | 39:30 | 11 | 2 | 8 | |
| 26 mar 2022 | Z52 : 49 | 37:00 | 9 | 1 | 4 | |
| 20 mar 2022 | Z79 : 50 | 42:34 | 3 | 2 | 5 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 116 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 21:24 | 6 | 1,2 | 1,4 | 2,0 | 0,4 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 22:31 | 14 | 1,4 | 1,7 | 2,9 | 0,1 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 11 | 28:38 | 7 | 0,6 | 1,7 | 2,6 | 0,4 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 12 | 27:48 | 32 | 2,7 | 2,4 | 3,0 | 0,7 | 0,0 | 40,0% | 28,6% | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 29:20 | 21 | 1,6 | 2,5 | 3,9 | 0,5 | 0,0 | 32,1% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 24:10 | 2 | 2,0 | 1,0 | 7,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 32:10 | 24 | 3,0 | 2,5 | 3,8 | 0,9 | 0,0 | 27,8% | 18,2% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 33:33 | 30 | 3,0 | 2,0 | 6,0 | 0,7 | 0,1 | 34,4% | 36,4% | 100,0% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 9 | 31:37 | 24 | 2,7 | 1,9 | 4,9 | 0,7 | 0,0 | 35,7% | 14,3% | 37,5% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 38:31 | 49 | 3,8 | 3,0 | 7,5 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 18,8% | 60,9% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 26:01 | 0 | 0,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 11 | 39:29 | 57 | 5,2 | 2,3 | 5,2 | 1,6 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 78,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 32:54 | 22 | 3,1 | 2,6 | 3,9 | 0,6 | 0,0 | 30,0% | 33,3% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 5 | 36:43 | 2 | 0,4 | 2,6 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 6,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






