MichalNowak
8INDEX MOCY1. Liga · 5WBA
- 2022–2026
- 46 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 81pktw 6 meczach
- 13,5pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 4,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 250 min | 41:42 |
| Punkty | 81 | 13,5 |
| Zbiórki | 30 | 5,0 |
| — w ataku | 5 | 0,8 |
| — w obronie | 25 | 4,2 |
| Asysty | 24 | 4,0 |
| Przechwyty | 20 | 3,3 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 18 | 3,0 |
| Przewinienia | 11 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 5,8 |
| Ocena (EFF) | 84 | 14,0 |
- 46,6%FG27 z 58 z gry
- 12,5%3P2 z 16 za trzy
- 50,0%FT25 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 58 | 46,6% |
| Rzuty za dwa | 25 | 42 | 59,5% |
| Rzuty za trzy | 2 | 16 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 25 | 50 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z61 : 52 | 38:04 | 21 | 6 | 5 | |
| 23 lis 2024 | P53 : 61 | 44:37 | 5 | 2 | 5 | |
| 29 paź 2024 | P48 : 69 | 48:00 | 7 | 3 | 2 | |
| 27 paź 2024 | P61 : 74 | 42:58 | 17 | 4 | 8 | |
| 20 paź 2024 | Z60 : 53 | 43:30 | 16 | 8 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | Z54 : 50 | 33:00 | 15 | 7 | 4 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 46 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 36:58 | 36 | 9,0 | 3,3 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 48,4% | 20,0% | 55,6% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 32:41 | 86 | 8,6 | 6,0 | 4,2 | 1,9 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 44,1% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 35:14 | 116 | 11,6 | 5,7 | 3,4 | 2,8 | 0,2 | 42,2% | 8,7% | 51,9% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 38:06 | 105 | 15,0 | 5,9 | 4,7 | 1,7 | 0,4 | 49,4% | 13,3% | 55,3% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 41:42 | 81 | 13,5 | 5,0 | 4,0 | 3,3 | 0,5 | 46,6% | 12,5% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 7 | 41:23 | 94 | 13,4 | 5,7 | 5,7 | 1,9 | 0,3 | 50,0% | 26,7% | 57,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 2 | 14:38 | 2 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






