MichalOrnat
25OSTAP RUSZTOWANIALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 69 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 37pktw 9 meczach
- 4,1pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 230 min | 25:33 |
| Punkty | 37 | 4,1 |
| Zbiórki | 25 | 2,8 |
| — w ataku | 8 | 0,9 |
| — w obronie | 17 | 1,9 |
| Asysty | 10 | 1,1 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 1,1 |
| Przewinienia | 2 | 0,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 30 | 3,3 |
- 34,1%FG15 z 44 z gry
- 25,0%3P4 z 16 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 44 | 34,1% |
| Rzuty za dwa | 11 | 28 | 39,3% |
| Rzuty za trzy | 4 | 16 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | P46 : 60 | 12:00 | 0 | 1 | 0 | |
| 19 sty 2025 | P59 : 76 | 28:19 | 12 | 6 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z68 : 59 | 15:48 | 4 | 1 | 2 | |
| 15 gru 2024 | Z76 : 70 | 26:43 | 2 | 3 | 0 | |
| 17 lis 2024 | Z69 : 67 | 35:43 | 4 | 2 | 4 | |
| 27 paź 2024 | Z74 : 69 | 24:34 | 2 | 2 | 0 | |
| 20 paź 2024 | P56 : 83 | 35:52 | 5 | 3 | 3 | |
| 6 paź 2024 | P60 : 69 | 28:52 | 5 | 4 | 0 | |
| 29 wrz 2024 | Z57 : 46 | 22:06 | 3 | 3 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 69 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 22:53 | 10 | 3,3 | 5,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 15:23 | 2 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 25:22 | 32 | 3,6 | 2,7 | 0,4 | 0,3 | 0,2 | 42,9% | 20,0% | 25,0% |
| 7WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 5:34 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 3 | 28:15 | 9 | 3,0 | 4,7 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 14,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 9 | 25:33 | 37 | 4,1 | 2,8 | 1,1 | 0,2 | 0,0 | 34,1% | 25,0% | 37,5% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 23:35 | 42 | 4,2 | 3,0 | 0,3 | 0,5 | 0,0 | 36,7% | 15,4% | 36,4% |
| 3WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 10 | 39:38 | 82 | 8,2 | 5,3 | 2,3 | 0,5 | 0,4 | 34,4% | 20,8% | 50,0% |
| 3WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 37:55 | 5 | 5,0 | 9,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | — |
| 2WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 17:01 | 11 | 5,5 | 3,0 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 44,4% | 33,3% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 18:34 | 36 | 3,3 | 2,4 | 0,5 | 0,2 | 0,1 | 36,2% | 15,4% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 6 | 42:03 | 29 | 4,8 | 7,7 | 0,7 | 0,7 | 0,2 | 23,1% | 14,3% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 2 | 14:17 | 5 | 2,5 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






