MichalRachon
34POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 7WBA
- 2024–2026
- 42 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 15pktw 4 meczach
- 3,8pktna mecz
- 2,3zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 70 min | 17:24 |
| Punkty | 15 | 3,8 |
| Zbiórki | 9 | 2,3 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 3 | 0,8 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,8 |
| Przewinienia | 10 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 13 | 3,3 |
- 35,7%FG5 z 14 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 14 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 5 | 14 | 35,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P65 : 66 | 15:28 | 2 | 1 | 2 | |
| 30 lis 2025 | P61 : 70 | 33:55 | 13 | 4 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P82 : 90 | 19:15 | 0 | 4 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P48 : 52 | 0:58 | 0 | 0 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 42 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 28:09 | 9 | 3,0 | 5,0 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 5:38 | 0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 0,0% | — | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 17:24 | 15 | 3,8 | 2,3 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 35,7% | — | 62,5% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 17:10 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 15:26 | 24 | 2,2 | 3,7 | 1,2 | 0,4 | 0,5 | 29,2% | 0,0% | 83,3% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 0:22 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 16:47 | 16 | 2,0 | 2,3 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 25,0% | — | 36,4% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:28 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | — | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 26:31 | 59 | 6,6 | 4,8 | 1,6 | 1,3 | 0,8 | 55,3% | 0,0% | 87,5% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 26:16 | 2 | 2,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






