MikołajJesionek
- 2021–2026
- 77 meczów
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 1450pktw karierze
- 18,8pktna mecz
- 7,7zbna mecz
- 3,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2974 min | 38:38 |
| Punkty | 1450 | 18,8 |
| Zbiórki | 591 | 7,7 |
| — w ataku | 131 | 1,7 |
| — w obronie | 460 | 6,0 |
| Asysty | 235 | 3,1 |
| Przechwyty | 120 | 1,6 |
| Bloki | 25 | 0,3 |
| Straty | 211 | 2,7 |
| Przewinienia | 215 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 243 | 3,2 |
| Ocena (EFF) | 1629 | 21,2 |
- 49,6%FG531 z 1070 z gry
- 31,0%3P117 z 378 za trzy
- 86,6%FT271 z 313 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 531 | 1070 | 49,6% |
| Rzuty za dwa | 414 | 692 | 59,8% |
| Rzuty za trzy | 117 | 378 | 31,0% |
| Rzuty wolne | 271 | 313 | 86,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 19 | 19,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 52,9% | 14,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 38:17 | 205 | 15,8 | 8,9 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 57,1% | 34,5% | 71,1% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 5 | 41:46 | 91 | 18,2 | 12,0 | 2,6 | 1,2 | 0,0 | 43,2% | 25,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 27:58 | 91 | 9,1 | 4,3 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 46,6% | 47,1% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 3 | 41:53 | 65 | 21,7 | 9,7 | 3,0 | 3,3 | 1,0 | 47,4% | 18,8% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 32:29 | 75 | 15,0 | 9,6 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 53,7% | 26,7% | 92,9% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:35 | 212 | 19,3 | 5,0 | 3,9 | 2,3 | 0,6 | 44,9% | 32,5% | 86,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 42:44 | 232 | 23,2 | 7,9 | 2,5 | 1,5 | 0,1 | 46,4% | 25,7% | 87,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 39:54 | 238 | 21,6 | 8,8 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 54,5% | 33,3% | 92,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 41:06 | 222 | 27,8 | 7,3 | 2,4 | 1,4 | 0,0 | 49,4% | 29,8% | 90,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






