MikołajJesionek
0PIASECZUSETS1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 222pktw 8 meczach
- 27,8pktna mecz
- 7,3zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 329 min | 41:06 |
| Punkty | 222 | 27,8 |
| Zbiórki | 58 | 7,3 |
| — w ataku | 19 | 2,4 |
| — w obronie | 39 | 4,9 |
| Asysty | 19 | 2,4 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,9 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 206 | 25,8 |
- 49,4%FG83 z 168 z gry
- 29,8%3P17 z 57 za trzy
- 90,7%FT39 z 43 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 83 | 168 | 49,4% |
| Rzuty za dwa | 66 | 111 | 59,5% |
| Rzuty za trzy | 17 | 57 | 29,8% |
| Rzuty wolne | 39 | 43 | 90,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | Z69 : 56 | 33:36 | 16 | 2 | 3 | |
| 13 lut 2022 | Z88 : 82 | 42:36 | 31 | 8 | 2 | |
| 23 sty 2022 | Z87 : 78 | 46:37 | 39 | 10 | 2 | |
| 16 sty 2022 | Z92 : 68 | 29:38 | 23 | 9 | 3 | |
| 28 lis 2021 | Z69 : 51 | 48:00 | 25 | 13 | 4 | |
| 7 lis 2021 | Z75 : 60 | 48:00 | 34 | 5 | 1 | |
| 10 paź 2021 | Z88 : 52 | 36:31 | 28 | 6 | 3 | |
| 3 paź 2021 | P78 : 81 | 43:49 | 26 | 5 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 19 | 19,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 52,9% | 14,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 38:17 | 205 | 15,8 | 8,9 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 57,1% | 34,5% | 71,1% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 5 | 41:46 | 91 | 18,2 | 12,0 | 2,6 | 1,2 | 0,0 | 43,2% | 25,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 27:58 | 91 | 9,1 | 4,3 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 46,6% | 47,1% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 3 | 41:53 | 65 | 21,7 | 9,7 | 3,0 | 3,3 | 1,0 | 47,4% | 18,8% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 32:29 | 75 | 15,0 | 9,6 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 53,7% | 26,7% | 92,9% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:35 | 212 | 19,3 | 5,0 | 3,9 | 2,3 | 0,6 | 44,9% | 32,5% | 86,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 42:44 | 232 | 23,2 | 7,9 | 2,5 | 1,5 | 0,1 | 46,4% | 25,7% | 87,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 39:54 | 238 | 21,6 | 8,8 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 54,5% | 33,3% | 92,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 41:06 | 222 | 27,8 | 7,3 | 2,4 | 1,4 | 0,0 | 49,4% | 29,8% | 90,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






