MikołajJesionek
0PIASECZUSETS1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 238pktw 11 meczach
- 21,6pktna mecz
- 8,8zbna mecz
- 3,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 439 min | 39:54 |
| Punkty | 238 | 21,6 |
| Zbiórki | 97 | 8,8 |
| — w ataku | 23 | 2,1 |
| — w obronie | 74 | 6,7 |
| Asysty | 42 | 3,8 |
| Przechwyty | 17 | 1,5 |
| Bloki | 5 | 0,5 |
| Straty | 42 | 3,8 |
| Przewinienia | 33 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 282 | 25,6 |
- 54,5%FG85 z 156 z gry
- 33,3%3P18 z 54 za trzy
- 92,6%FT50 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 85 | 156 | 54,5% |
| Rzuty za dwa | 67 | 102 | 65,7% |
| Rzuty za trzy | 18 | 54 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 50 | 54 | 92,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 30:13 | 4 | 6 | 3 | |
| 12 cze 2022 | Z73 : 67 | 34:16 | 21 | 7 | 3 | |
| 5 cze 2022 | Z101 : 58 | 39:49 | 23 | 12 | 7 | |
| 4 cze 2022 | Z90 : 63 | 41:34 | 14 | 7 | 4 | |
| 29 maj 2022 | Z89 : 58 | 37:13 | 28 | 13 | 4 | |
| 15 maj 2022 | Z91 : 59 | 48:00 | 22 | 12 | 6 | |
| 8 maj 2022 | Z89 : 71 | 43:55 | 26 | 6 | 4 | |
| 24 kwi 2022 | Z77 : 56 | 34:43 | 23 | 5 | 2 | |
| 3 kwi 2022 | Z79 : 73 | 39:53 | 16 | 6 | 2 | |
| 20 mar 2022 | Z63 : 58 | 44:52 | 22 | 11 | 2 | |
| 13 mar 2022 | Z91 : 56 | 44:28 | 39 | 12 | 5 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 36:43 | 19 | 19,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 52,9% | 14,3% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 38:17 | 205 | 15,8 | 8,9 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 57,1% | 34,5% | 71,1% |
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 5 | 41:46 | 91 | 18,2 | 12,0 | 2,6 | 1,2 | 0,0 | 43,2% | 25,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 27:58 | 91 | 9,1 | 4,3 | 2,3 | 1,3 | 0,1 | 46,6% | 47,1% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 3 | 41:53 | 65 | 21,7 | 9,7 | 3,0 | 3,3 | 1,0 | 47,4% | 18,8% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 5 | 32:29 | 75 | 15,0 | 9,6 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 53,7% | 26,7% | 92,9% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 42:35 | 212 | 19,3 | 5,0 | 3,9 | 2,3 | 0,6 | 44,9% | 32,5% | 86,8% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 42:44 | 232 | 23,2 | 7,9 | 2,5 | 1,5 | 0,1 | 46,4% | 25,7% | 87,7% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 11 | 39:54 | 238 | 21,6 | 8,8 | 3,8 | 1,5 | 0,5 | 54,5% | 33,3% | 92,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 8 | 41:06 | 222 | 27,8 | 7,3 | 2,4 | 1,4 | 0,0 | 49,4% | 29,8% | 90,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






